Žmonų dėmesiui – sekso trūkumas veda vyrus į ankstyvą mirtį

Po visos eilės atliktų tyrimų, grupė mokslininkų padarė labai nepaguodžiančias išvadas: paaiškėjo, kad sekso trūkumas ne tik labai kenkia sveikatai, bet ir gali sukelti ankstyvą mirtį.

Be to, ekspertai pažymi, kad ilgalaikis susilaikymas turi įtakos ne tik stipriosios žmonijos pusės atstovų fizinei sveikatai. Neigiamų pokyčių aptikta ir vyrų emocinėje būsenoje.

Remiantis klinikinių tyrimų rezultatais, reguliarus seksas stipriai palaiko daugelį fiziologinių procesų vyriškame kūne ir yra puiki kai kurių rimtų ligų profilaktika. Ir todėl vyrams, ilgą laiką susilaikius nuo intymių santykių, organizmo darbingumas sumažėja daugelyje gyvybiškai svarbių organų. Taip pat mokslininkai konstatuoja kai kurių psichikos ir nervų sistemos sutrikimų riziką, kurie dažnai baigiasi depresine būsena.

Mokslininkų nuomone, moterys su tokiomis problemomis praktiškai nesusiduria – jos nejaučia didelio poreikio seksui ir nepatiria diskomforto dėl jo trūkumo. Būtent dėl ​​šios priežasties dailiosios lyties atstovės dažnai net neįsivaizduoja tų sunkumų, kuriuos vyrai gali patirti ilgos abstinencijos metu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *