10 požymių, kad esate daug karštesnė, nei manote

Nors dažnai galvojame apie savo išvaizdą, iš tikrųjų nesusimąstome apie visą karštumo reikšmę ir apie tai, kas būtent daro mus gražius potencialiems partneriams.

Staigmena: tai nėra išvaizda kaip supermodelio iš žurnalo viršelio!

Štai savybės, kurios didina jūsų patrauklumą ir suteikia jums nenugalimą išvaizdą.

1. Iš prigimties pasitikite savimi, tačiau apie tai daug negalvojate ir, tiesą sakant, net nesuvokiate.

Jūs nuolat nesidažote tonomis makiažo ir nesate apsėsta to, ką galvoja kiti žmonės.

Tai jau savaime yra labai seksualu.

2. Jūs turite puikų humoro jausmą.

Nors kelias į vyro širdį veda per skrandį, humoro jausmas ne mažiau svarbus. Jei esi nuoširdžiai linksma mergina, tai užkrečiama, ir vaikinai plūsta pas tave iš visų pusių.

3. Tu esi kukli. Nuolankumas yra miela ir šauni savybė – dabar tai nereiškia, kad esi durų kilimėlis. Tiesiog esi kukli ten, kur reikia, net ir tada, kai esi akomponuojanti ir stulbinanti moteris.

4. Visada paverčiate situaciją linksma, net jei ji yra neteisingas posūkis. Išvaikote visus debesis ir taip praskaidrinate aplinkinių gyvenimus.

5. Jūs esate be dramų! Nieko nėra blogiau už didelę dramos dozę, kad vyras pradėtų bėgti į priešingą pusę. Net ir gražiausi modeliai,  priklausomi nuo dramų, yra atstumiamos vyrų.

6. Jūs elgiatės su savo kūnu kaip su šventykla. Nesvarbu, kaip atrodo jūsų kūnas, vyrus tai labai jaudina. Atsidavimas treniruotėms ir sveika mityba rodo ne tik pilvo presą, bet ir motyvaciją. Be to, treniruočių metu jūsų oda spindi.

7. Jūs turite apvalumų! Lieknos merginos dievina savo apkūnias figūras, tačiau tavo kūnas turi pranašumą, todėl apvalumais reikia didžiuotis, o ne jų gėdytis.

8. Esate tendencijų kūrėja, o ne sekėja. Nebijote pasipuikuoti tuo, ko likusi bandos dalis neišbandė pirmoji. Būti lyderiu, o ne sekėju yra esminis aspektas lygtyje „kas vyrams atrodo seksualu”.

9. Esate nepriklausoma ir pati užsidirbate! Net jei turite svajingiausią išvaizdą, nesugebėdamos pačios susimokėti, atrodote silpnos ir vienišos. Jei moteris gali pati save išlaikyti, vyrams tai nepaprastai patrauklu.

10. Parodysite, kad jums tikrai rūpi ir rūpinatės savo gyvenimo žmonėmis. Būdama natūraliai rūpestinga trauksite vyrus, be to, tai reiškia stiprų motinystės jausmą, sustiprinantį mintį, kad vieną dieną būsite nuostabi motina.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *