10 ženklų, kad vyrui esate daugiau nei tik draugė

Jau seniai žinoma, kad vyrai ir moterys apie meilę ir santykius kalba skirtingomis kalbomis. Todėl retkarčiais iškyla klausimas, ar vyras, su kuriuo maloniai leidžiate laiką, į jūsų santykius žiūri tik draugiškai, ar jaučia jums kiek romantiškesnius jausmus.

Atkreipkite dėmesį į šiuos dešimt ženklų, kurie gali padėti geriau suprasti vyro jausmus ir požiūrį į jus.

Jis jums skambina užuot rašęs žinutes

Bendrauti sms žinutėmis yra išties patogu, nes nesate įpareigoti nutraukti savo įprastinės veiklos, darbų ir tiesiog nieko neveikiant kalbėti telefonu. Tačiau vyras, kurį jūs dominate, vis tiek norės išgirsti jūsų balsą. Jam bus įdomu, kaip praėjo jūsų diena, kokių turite planų artėjančiam savaitgaliui ir pan. Vyrai, kurie rimtai nežiūri į moterį arba laiko ją tik drauge, dažniausiai išlaiko atstumą ir apsiriboja tik žinučių rašymu.

Jis bando atkreipti jūsų dėmesį

Jei pastebėjote, kad jis vis netiesiogiai bando atkreipti jūsų dėmesį, galite įtarti, kad sužavėjote jį. Atkreipkite dėmesį į tai, jog galbūt sulaukiate vis dažnesnių žinučių, skambučių, o galbūt pastebite, jog socialiniuose tinkluose visi jūsų ankstesni įrašai sulaukia „patiktukų“. Tai gali būti ženklas, kad rimtai jį sudominote.

Jis nori žinoti, kas jūs iš tikrųjų esate

Žmogus, kuris domisi jumis, nori apie jus sužinoti kuo daugiau ir kuo geriau jus pažinti. Jam įdomu viskas, kas susiję su jumis. Jis mielai klausysis jūsų pasakojimo apie mėgstamą muzikos grupę ar problemas, su kuriomis susiduriate pastaruoju metu. Jis su susidomėjimu žiūrės jūsų šeimos nuotraukas ir stengsis įsidėmėti jūsų šeimos giminystės ryšius.

Jis klauso… ir prisimena

Merginos mėgsta ilgus pokalbius, o vyrai – ne. Jie negali susidoroti su visomis paskalomis ir dramomis apie kurias kalba moterys, todėl vyrai dažnai tiesiog apsimeta, kad klausosi. Tačiau vyras pasikeičia tada, kai įsimyli moterį. Jam svarbi tampa moters nuomonė, jis klausosi ir bando prisiminti, ką sako moteris. Jis domisi, koks maistas, muzika, filmai ar sportas jai patinka ir stengiasi visa tai įsidėmėti.

Jis elgiasi kaip džentelmenas

Deja, šiais laikais būti džentelmenu būdinga ne visiems vyrams. Jei pastebite, kad jis yra malonus ir riteriškas, tai gali būti geras ženklas jums.
Galbūt jis stengiasi jums asistuoti, pavyzdžiui, atidaryti duris, atnešti jūsų mėgstamo gėrimo taurę, o galbūt pasisiūlo jus kažkur nuvežti ar tiesiog panešti jūsų sunkius krepšius. Jei pastebite tokį džentelmenišką elgesį, galite suprasti, kad vyras yra jumis susižavėjęs.

Jis duoda jums mielas pravardes

Jei jūs patinkate vyrui, jis sugalvos jums mielų pravardžių, užuot kreipęsis į jus vardu. Jis kreipsis į jus „mažute“ ar „mylimąja“, taip norėdamas pademonstruoti savo jausmus. Jis taip pat gali naudoti mielus naminių gyvūnėlių pavadinimus.

Jis yra jums dosnus

Jei vyrui patinkate labiau nei tik kaip draugė, jis jums bus dosnus. Žinoma, savo dosnumu jis nori padaryti jums įspūdį, bet tai nereiškia, kad jis visada jums pirks tik brangias dovanas. Jis gali jus maloniai nustebinti mažu gestu, pavyzdžiui, sumokėdamas už gėrimą restorane ar nupirkdamas mielą smulkmeną. Yra ir kitų dosnumo formų, kurias jis gali parodyti jums. Viena iš jų gali būti jūra komplimentų.

Pamatęs jus jis šypsosi

Patarlė sako: „Trys dalykai negali būti paslėpti: kosulys, skurdas ir meilė“. Net jei vyras jums atvirai nesako, kad yra jus įsimylėjęs, jo nesąmoningi signalai gali padėti nuspėti jo jausmus. Atkreipkite dėmesį, ar vyras šypsosi, ar jo veidas nušvinta kiekvieną kartą jus pamačius. Jei taip, tai reiškia, kad jis nėra jums abejingas.

Jis nori, kad jaustumėtės saugiai

Vyras, kuris jus myli, nori jus apsaugoti. Jis padarys viską, ko reikia, kad jaustumėtės saugi, kai jis bus šalia. Jei vėlu, jis parveš jus namo. Jei pats negalės to padaryti, jis paskambins  pasiteirauti, ar saugiai grįžote namo.

Jis rodo ilgalaikį susidomėjimą jumis

Galbūt vienas iš akivaizdžiausių ženklų, kad vaikinui patinkate, yra tai, kad jis kuria planus jums abiems. Jei jis galvoja, kur praleisite kitas vasaros atostogas arba klausia, ar norite šį savaitgalį nukeliauti prie jūros, tai ženklas, kad jis rodo ilgalaikį susidomėjimą jumis. Jei jis kuria planus dėl jūsų abiejų, tai reiškia, kad jūsų santykiai tampa rimtesni.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *