3 Zodiako ženklai, vien savo buvimu vedantys iš proto

Egzistuoja sąvoka „asmeninis magnetizmas“. Tai reiškia gebėjimą patraukti dėmesį vien savo buvimu. Tačiau magnetizmą spinduliuojantis žmogus gali atrodyti visiškai paprastai. Mokėjimas pateikti save jam duotas iš prigimties. Vienas iš veiksnių, leidžiančių pasireikšti vidinei jėgai, yra priklausymas vienam iš trijų pačių patraukliausių Zodiako ženklų.

Liūtas

Tipiškas Liūtas visada laikosi išdidžiai. Be abejonių, jis yra ryškus magnetinės asmenybės pavyzdys, juk jis tiesiog spinduliuoja pasitikėjimą ir charizmą. Jėgą, kurią jis skleidžia, energetiniame lygmenyje jaučia ir kiti žmonės.

Žinoma, patys Liūtai taip pat suvokia savo prigimtį ir naudojasi šia įtaka siekdami savo tikslų. Už šį sugebėjimą jie turi dėkoti Saulei, valdančiai jų ženklą. Būtent ji padeda savo globotiniams atsidurti dėmesio centre bet kokioje situacijoje.

Žuvys

Žuvys yra pats paslaptingiausias Zodiako ženklas. Jos moka sužavėti iš pirmo žvilgsnio, o jų įgimtas seksualumas yra padidinti priešingos lyties dėmesio priežastis. Apskritai visi Vandens ženklai skleidžia galingus energijos impulsus, bet tik Žuvys sugeba „prisijungti“ prie svetimo emocinio fono.

Dėl šios savybės jos per keletą minučių įgyja bet kurio pašnekovo palankumą. Stipriausiu asmeniniu magnetizmu jas apdovanoja Neptūnas. Pati mistiškiausia Saulės sistemos planeta Žuvims dovanoja žavesį ir net sugebėjimą hipnotizuoti.

Vandenis

Tipiškas Vandenis moka padaryti įspūdį. Jo įdėmus žvilgsnis prikausto dėmesį, paslapties aurą sustiprina uždarumas ir nedaugžodžiavimas. Nuo pirmų minučių tampa akivaizdu, kad šio ženklo atstovas ne toks paprastas, koks nori atrodyti.

Už jo išorinės ramybės slepiasi nestandartinis vidinis pasaulis, o originalus mąstymas sužavi skirtingo intelektualinio lygio žmones. Vandenio magnetizmą nulemia Urano energijos, kurios aplink jį sukuria ypatingas vibracijas.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *