Kada namai – tai žmogus. Kad ir kur jis bebūtų

Namai – tai žmogus, kurio laimė – tai ir jūsų laimė.

Mes asocijuojame savo namus su ta vieta, kur miegame, kur užaugome, kur gyvena mūsų šeima ir draugai. Kai mūsų paklausia, kur mūsų namai, paprastai sakome miesto pavadinimą. Neseniai supratau, kad namai – tai žmogus, kuris suteikia tau priežastį čia būti.

Namai – tai ta vieta, kur jautiesi saugi, ir ne dėl to, kad tai tylus miestelis su žemu nusikalstamumo lygiu. Namai – tai žmogus, su kuriuo saugu. Kuris nuramina tiesiog tuo, kad yra šalia. Žmogus, kuris primena: kad ir kas benutiktų, tu neliksi viena. Žmogus, kuris duoda tai, dėl ko norisi sugrįžti “namo”.

Namai yra ten, kur jus myli ir vertina. Ten, kur priima su visais trūkumais. Namai – tai žmogus, kuris priverčia pasijauti laimingiausiu žmogumi pasaulyje. Namai yra ten kur jis.

Tikiuosi, jūs tokį surasite. Įsitikinsite, jog kad ir kur benueitumėte, ką bepadarytumėte, yra žmogus, kuris visada šalia. Jis ir taps jūsų namais.

Namai – tai žmogus, kuris pastebi skausmą jūsų akyse netgi tada, kai šypsotės. Namai – tai žmogus, kuris nesprendžia jūsų problemų, tačiau visada šalia ir niekada neišeis, kas benutiktų.

Namai – tai ryšys, kurį labai sunku nusakyti ir paaiškinti, tačiau realiai tarp jūsų egzistuoja. Namai – tai įsileisti kažką į savo pasaulį, netgi jeigu baisoka. Namai – tai žmogus, kuris jus supranta, kuriuo galima pasitikėti.

Jūs pasakojate apie savo svajones, kurios gali niekada neišsipildyti, o tas žmogus žiūri į jus ir tiki taip, kad ir pačios pradedate savimi tikėti.

Jis žino jūsų kompleksus, nerimus ir baimes. Bet padeda atskleisti tai, kas jumyse geriausia.

Jis visada žino, ką reikia pasakyti, kada pasakyti ir kaip. Namai – tai žmogus, kurio prisilietimai jus gydo. Namai – tai žmogus, kurio laimė reiškia ir jūsų laimę. Žmogus, kurio problemos jaudina jus ir jūs mėginate jas spręsti. Namai – tai žmogus, su kuriuo nustoji elgtis egoistiškai, nes laimė pasidaro svarbesnė.

Namai – tai žmogus, dėl kurio jūs pasirengusios padaryti viską, nes jeigu jam kažkas atsitiks, didžioji dalis jūsų širdies virs griuvėsiais.

Tikiuosi, sutiksite tokį žmogų, kuris taps jums namais. Su kuriuo niekada neteks išsiskirti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *