5 flirto tipai: kuris kada tinka?

Nesiseka susirasti gyvenimo draugo? Nesugebate susipažinti su vaikinu? Norite sugebėti laisviau bendrauti? O gal pasiilgote ilgalaikių ryšių, o meilė vis išslysta? Išeitis yra: kaitaliokite flirto tipus pagal gyvenimo situaciją!

Pagal mokslinio tyrimo rezultatus, kurie buvo paskelbti moksliniame žurnale „Communication Quarterly“, kontaktų su priešinga lytimi užmezgimo problema gali slypėti… jūsų pasirinktame flirto tipe.

Flirtas būna svarbi pradinio romantiškų santykių etapo dalis. Pagal flirtą – pagal tai, kaip žmonės ieško vieni kitų, atkreipia dėmesį į save ir bendrauja su priešinga lytimi – galima nustatyti, koks yra kitas žmogus ir ko jis siekia. Ir atvirkščiai, flirtas gali suklaidinti, sudarydamas tokio žmogaus iliuziją, koks jūs nesate, bet tik norėtumėte būti.

Skirtingi flirto tipai nulemia skirtingas pažintis ir santykių rezultatus. Mokslininkai apklausė daugiau kaip 5000 suaugusių žmonių. Jiems teko atsakyti į klausimus apie jiems patinkančius susipažinimo būdus ir bendravimą su žmonėmis, su kuriais jie ketino suartėti arba užmezgė santykius.

Apibendrinę tyrimų rezultatus, mokslininkai išskyrė penkis flirto tipus.

Tradicinis flirtas

Jo pagrindą sudaro įsitikinimas, kad vyras turi žengti pirmą žingsnį, o moteriai nedera siekti vyro palankumo. Dėl tokios pasyvumo pozicijos moteriai, kuri naudojasi tradiciniu flirtu, būna sunku sutikti tinkamą vyrą ir patraukti jo dėmesį.

Tradicinio flirto šalininkai vyrai paprastai pažįsta moterį per gana ilgą laiką, prieš žengdami pirmą žingsnį. Abi lytys teikia pirmenybę jaukiai ramiai aplinkai.

Žaismingas flirtas

Abu dalyviai patiria malonumą iš žaidimo ir sustiprina savo vertės pojūtį. Šis stilius suteikia daugiausia šansų užmegzti ilgalaikius ir laimingus santykius.

Fizinis flirtas

Čia svarbiausia – seksualinis interesas. Tai – greičiausias būdas užmegzti santykius, kuriems būdingas stiprus seksualinis potraukis ir audringos emocijos.

Mandagus flirtas

Skirtingai nuo fizinio flirto, šio stiliaus ypatumai bus mandagus elgesys ir neseksualūs ryšiai. Šiuo atveju santykiai vystosi palyginti labai lėtai. Abu dalyviai į flirtą žiūri šaltai, jie siekia rimtų santykių.

Nuoširdus flirtas

Šis stilius nesvetimas abiem lytims, tačiau dažniausiai juo naudojasi moterys. Nuoširdus flirtas atskleidžia neapsimestinį susidomėjimą kitos lyties asmeniu ir sukuria stiprius emocinius ryšius. Naudodamiesi šiuo flirto būdu žmonės užmezga patvarius santykius, kuriems būdingas stiprus emocinis ryšys ir seksualinis potraukis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *