5 žingsnių planas, kaip surasti savęs vertą antrąją pusę

Santykių ekspertės Kim Olver žmonės itin dažnai klausia, kodėl jie negali surasti savęs vertų vyrų ir moterų arba kodėl santykiuose jie daro tas pačias klaidas ir niekaip nepasimoko?

„Kai nutrūksta santykiai ir dar neužsimezgė nauji, turite daug laiko visiems šiems dalykams apgalvoti. Jei nepermąstote savo klaidų, gali būti, jog ir su kitu partneriu/-e darysite tas pačias klaidas“, – pasakojo K.Olver.

Ekspertė pristatė 5 dalykus, kurių privaloma laikytis norint surasti antrąją pusę, su kuria galėtumėte džiaugtis ilgai trunkančia meile.

1. Tiksliai išsiaiškinkite, kokio partnerio/-ės norite

Tai padaryti bus lengviau, jei susidarysite sąrašą. Juk jūs norite pritraukti asmenį pasižymintį tam tikromis asmeninėmis savybėmis, sugebėjimais, charakteriu, tiesa? Tada pats metas pasiimti popieriaus lapą ir rašiklį bei pradėti jį pildyti.

Neskubėkite ir į šį sąrašą neįtraukite savybių, kokių nenorėtumėte, kad jūsų antroji pusė turėtų. Kai visą dėmesį sutelkiate į dalykus, kurių nenorite, tą ir gaunate.

Sąraše turi atsidurti fiziniai, emociniai ir intelektualiniai antrosios pusės požymiai, finansinė padėtis, santykių charakteristikos ir dvasinės savybės. Sąrašą padalinkite į 3 kategorijas. Vienoje jų turi atsidurti dalykai, kuriuos jūsų partneris/-ė būtinai turi turėti, nes kitaip jūs su šiuo žmogumi nematote jokios ateities. Kita kategorija – svarbios savybės, o trečia kategorija yra charakteristikos, kurios tikrai nepakenktų.

2. Pažvelkite į veidrodį ir savęs paklauskite: „Ar esu toks žmogus, kuris patrauktų mano trokštamo vyro/moters dėmesį?“

Ne vienas žinome, ko norime iš gyvenimo, tačiau retai kada susimąstome, ar tie dalykai patiks mūsų antrosioms pusėms.

Galbūt ieškote žmogaus, kuriuo būtų galima pasitikėti, tačiau pats/pati susitikinėjate su kitais žmonėmis. Norite subrendusio ir dėl kiekvieno menkniekio dramų nekeliančio asmens, tačiau patys gyvenate apkalbų, pašaipų ir kitų nedorybių apsuptyje.

3. Pasikapstykite savo pasąmonėje

Iš išorės galite atrodyti kaip žmogus, kuris tikrai pakerės jam skirtąjį asmenį, tačiau, kai pažvelgiate į savo vidų, suvokiate, jog turite tam tikrų gilių įsitikinimų, kurie trukdo jums suartėti su savo svajonių žmogumi.

Galbūt tikite, jog kažkas su jumis yra blogai ir nesate nusipelnę turėti laimingus santykius, kurti šeimą. Galbūt jūsų artimoje aplinkoje yra žmogus, kuriam labai nesiseka ir jūs savo laime nenorite jo priversti pavyduliauti. Gali būti, jog esate įsitikinę, kad per daug pasinersite į santykius, o po to skaudžiai nudegsite.

Neretai žmonėms tikrąją laimę su jiems skirtu žmogumi atrasti trukdo būtent tokie giliai pasąmonėje slypintys dalykai. Vienas būdas atsikratyti šių minčių yra paklausti savęs „Ką paaukočiau dėl šių santykių?“

Pasistenkite atvirai atsakyti į šį klausimą, pagalvokite, ar šios mintys, veiksmai ir jausmai padės pritraukti žmogų, kurio trokštate? Jei atsakymas neigiamas, skaitykite 4-ą punktą, o jei teigiamas – pereikite prie 5-o.

4. Iš naujo save atraskite

Susidarykite planą ir įgyvendinkite viską, ką esate užsibrėžę. Tapkite geresniu žmogumi, tokiu, su kokiu jūsų sielos draugas/-ė norės praleisti visą likusį savo gyvenimą. Į tai įeina ne tik išvaizdos, elgsenos ir kiti fiziniai, bet ir emociniai pokyčiai bei mąstymas.

5. Tikėkite, kad sutiksite sau skirtąjį/-ąją

Kai pagaliau supratote, ko ieškote ir pasikeitėte patys, būkite kantrūs, nes jums skirta antroji pusė jau pakeliui, tik neaišku, kiek ilgai truks ši kelionė.

Atminkite, kad jums skirtasis žmogus galbūt taip pat keičiasi ir mąsto, ar jis/ji patiks jums. Dabar svarbiausia yra laukti ir būti kantriems.

Parengė Edita Maračinskaitė

OriginalasNaujienos iš interneto

One thought on “5 žingsnių planas, kaip surasti savęs vertą antrąją pusę”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *