Abejojate, ar dar mylite jį? Patikimas būdas susigaudyti jausmuose

Originalas

Jau senokai draugaujate su vaikinu, bet nesijaučiate laiminga? O mintis apie išsiskyrimą gąsdina? Kaip susigaudyti savo jausmuose? Kaip sužinoti, ar santykiai dar turi prasmę, ar geriau juos užbaigti?

Išsiskirti ar bendrauti toliau? Įklimpus į santykius, kurie persmelkti netikrumu ir jausmų chaosu, galima kankintis ilgai. Negalėdamas rasti protingo atsakymo, žmogus tik dar labiau blaškosi, abejoja ir viliasi, kad viskas savaime išsispręs, kad pasidarys dar blogiau arba kad kažkas pagerės.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Jei norite padaryti išvadas ir priimti tinkamą sprendimą, atsakykite sau į 7 klausimus, kurie padės suprasti, ar santykiai dar turi ateitį.

1. Kokie jausmai dominuoja?

Prieš sudarydami „už“ ir „prieš“ sąrašą turėtumėte išsiaiškinti savo asmeninius jausmus partneriui. Kokio stiprumo jūsų meilė jam? Ar esate laiminga šiuose santykiuose?

Dažnai lengviau susivokti, kai iš šalies pažvelgiame ir panagrinėjame savo padėtį. Pavyzdžiui, kiek procentų laiko, praleisto su partneriu, jaučiatės laiminga, o kiek ne?

Iš to galima padaryti išvadą ir suvokti, ką širdies gilumoje seniai žinojote. Nes jeigu 70 proc. laiko būnate liūdna ir nelaiminga, baratės ir konfliktuojate, tai 30 proc. džiaugsmingų akimirkų neužtenka, kad kompensuotų bendrą nepasitenkinimą.

2. Apie ką pagalvojate pirmiausia?

Kai išlaikote egzaminą, išlošiate loterijoje ar pastebite, kad kažkas įsilaužė į butą, apie ką pirmiausia pagalvojate ypatingais momentais? Kam paskambinate? Jei pamirštate savo partnerį ir pirmiausia į galvą ateina kaimynas, nėra ko stebėtis, kad jums kyla abejonių dėl santykių su partneriu.

3. Ką mylite iš tikrųjų?

Pabandykite prisiminti partnerio savybes, kurios jums patiko pažinties pradžioje. Sudarykite šių savybių sąrašą. Ar jis tebėra tas pats žmogus? Ar smarkiai pasikeitė per tą laiką?

4. Kas dar jus sulaiko?

Paanalizuokite savo santykius su juo. Kai įsigilinsite, galbūt jus nustebins suvokimas, kad jus riša ne meilė, o pripratimas.

5. Kaip ginčijatės?

Ginčai ir barniai kasdienybėje yra normalus dalykas, bet jie vista problema, kai kyla tik iš nepasitenkinimo ir apmaudo.

6. Ar dar esate laiminga?

Ar partneris vis dar įžiebia šypseną jūsų veide? Ar jaučiatės laiminga dėl to, kad esate jo moteris? Ar jums atrodo, kad negalite vystytis ir atsiskleisti šalia jo ir atsikratyti nepasitenkinimo?

7. Ar esate sąžininga su savimi?

Kad ir kaip skaudu suvokti, jeigu jūs galvojate apie tai, ar jūsų santykiai dar turi prasmę, ar ne, tai tikriausiai jos neturi. Kai partneris tinka, tai tinka, ir viskas – tada nereikia leistis į kompromisus ir puoselėti vilčių, kad ateityje bus geriau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *