Akivaizdūs ženklai, kad tu negerbi savęs santykiuose

Niekada nesu sutikusi žmogaus, kuris sąmoningai negerbtų savęs. Kartais tai darome pasąmoningai. Tai – viena didžiausių santykių problemų. Jei nesi tikra, ar tavo santykiuose esama problemų, atkreipk dėmesį į šiuos požymius:

Tu nesi sau prioritetas

Būtina suprasti, kad būtent tu – pagrindinis tavo prioritetas. Daugelis merginų apleidžia save santykiuose, leidžia, kad viskas būtų taip, kaip nori partneris. Tau gali atrodyti, kad tu irgi nori to paties, tačiau įsiklausyk į save: ar tikrai taip yra?

Per dažnai atsiprašinėji

Tu negali atsiprašyti už viską, kas nutiko tavo gyvenime. Jei tavo vaikinui buvo bloga diena darbe ir dabar jis nervinasi, tau nereikia atsiprašinėti – tu nesi jo blogos nuotaikos priežastis. Tačiau tu gali pasakyti, kad jį supranti ir gali ką nors padaryti, kad jį nudžiugintum. Visada sustabdyk save prieš atsiprašydama: ar tikrai esi dėl to kalta?

Niekada nesakai to, ką galvoji

Kiekviena pora turi dominuojantį narį ir tą, kuris seka paskui jį. Antrasis dažniausiai retai kalba tai, ką iš tikrųjų galvoja, nes nenori įskaudinti partnerio jausmų. O kaipgi tavo jausmai? Tu negali pasakyti „taip“, jei tai tau reiškia „ne“. Kokia prasmė? Tu iškėlei žmogų aukščiau savęs ir nesi tikra, ar jis to nusipelnė.

Dėvi drabužius, kurie jam patinka jam, bet ne tau

Blogiausias dalykas santykiuose. Jei dėvi tai, kas tau patinka, o jis baiminasi, kad sugundysite kitus, tai yra jo pavydo, o ne tavo problema. Niekada nesikeisk, kol pati to nenori.

Tu su juo nesiginčiji

Sveikus santykius palaikantys žmonės daug ginčijasi. Tai savo nuomonės išreiškimas! (kalba eina būtent apie ginčus, o ne apie barnius). Jei niekada nepasakysi to, kas jaudina tavo širdį, nebūsi laiminga santykiuose. Negalima visko laikyti savyje. Vieną dieną tu paprasčiausiai sprogsi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *