Apie sveikus santykius

Yra toks faktas, tokia taisyklė: dviejų vienas kitą mylinčių ir santykius turinčių žmonių gyvenimas turi gerėti. Jeigu to nevyksta, jei gyvenimas pavirsta sunkia našta, reiškia, judu neleidžiate vienas kitam vystytis bei tobulėti ir anksčiau ar vėliau kažkuriam iš jūsų kils noras išeiti.

Meilės už pinigus nenusipirksi, tikriausiai visi girdėjo šį posakį. Vyro nesulaikysi nei dovanomis, nei žygdarbiais, nei nuolaidomis, neįmanoma visu tuo įžiebti jausmų liepsnos, kad ir kaip besistengtume.

Norint sukurti sveikus santykius, būtina atsiriboti nuo pavydo. Kartais vyras gali turėti labai žemą savivertę, o jūsų pavydas ją gerokai pakels ir štai tada galite laukti neištikimybės ar išsiskyrimo.

Dar viena tiesa: sveikų santykių pagrindas – kai abu partneriai vienas nuo kito priklauso vienodu laipsniu.

Jeigu žmogus myli – jis nereikalaus, kad kitas įrodinėtų, jog jaučia jam tą patį. Jis paprasčiausiai rodys savo meilę partneriui.

Nereikia keisti, perdarinėti partnerio. Gali atsitikti, kad tasai naujas, jūsų „sukonstruotas” ir „jūsų poreikiams optimizuotas” žmogus nepanorės su jumis gyventi.

Norint palaikyti sveikus santykius, reikia suprasti, kad žmogų, kurį užvaldė depresija, labai sunku mylėti. Neverta sėdėti ir laukti, kad mylimasis tarsi pasakos princas akimirksniu išspręs tavo problemas ir išgydys tave stebuklingu bučiniu.

Staigiai įsiplieskę santykiai lygiai taip pats staigiai ir išsisemia. Kartais kuriam nors poros nariui tenka šiek tiek pristabdyti jausmus, kad santykiai liktų harmoningi ir tvirti.

Jei tavo mylimasis kartą suprato, kad gali su tavimi elgtis, kaip jam į galvą šauna ir ne visada korektiškai ar netgi grubiai, įtikinti, kad taip elgtis negalima bus labai sunku, o kai kada apskritai neįmanoma.

Partneriai žymiai geriau ir jaukiau jaučiasi, jeigu abu jie turi tą patį socialinį statusą.

Dėl to, jei norite turėti sveikus, džiaugsmą teikiančius santykius – neignoruokite aukščiau išvardintų faktų. Šias tiesas patvirtino laikas ir daugybės porų patirtis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *