Ar gali pertrauka išgelbėti santykius

Egzistuoja nuomonė, kad prieš galutinai išsiskiriant verta pamėginti suteikti jūsų meilei dar vieną šansą. Dėl to reikia padaryti nedidelę pertrauką, pailsėti vienas nuo kito. Ką tai duos?

Atstumas patikrina jausmus

Juk išties, kai matai žmogų kiekvieną dieną, nustoji suvokti santykių su juo vertę. Dėl to kai kuriam laikui išsiskiriate, yra tikimybė, kad sutuoktiniai suvoks, kokią laimę rizikuoja prarasti.

Minusai: Yra ir kita medalio pusė. Gavęs tegu ir laikiną, tačiau laisvę, žmogus gali atsiverti kažkam naujam. Ir galbūt tuo nauju dalyku taps kitas ar kita. Arba, pavyzdžiui, kasdienio gyvenimo sūkurys, kuriame daugiau nebėra jūsų santykių, gali galutinai išstumti juos iš žmogaus gyvenimo. Rezultatas: visiškai tikėtina, kad partnerio sprendimas bus ne tavo naudai.

Susitvarko mintys

Galima ramiai analizuoti santykius nors ir ištisą parą. Pageidautina paanalizuoti, kodėl ištiko tokia situacija, dėl kurios dabar teko daryti pertrauką. Reikėtų pasidaryti išvadas ir pamėginti bent mintyse susirasti išeitį ir sprendimą, o taip pat nusiteikti nekartoti praeities klaidų.

Minusai: kol abu galvojate, atmintyje iškyla ne tik pozityvūs bendro gyvenimo momentai, bet ir daug negatyvo. O jis, savo ruožtu, privers smarkiai susimąstyti, ar verta tęsti tokius džiaugsmo neteikiančius santykius.

Yra laiko atvėsti

Kai žmonės bent trumpam išsiskiria, svarbu nesitarti dėl to išsiskyrimo laiko. Kiekvienas žmogus turi savą temperamentą, dėl to, kad atvėstum, tau gali pakakti poros dienų, o partneriui gali būti per mažai ir dviejų mėnesių. Reikia pasitelkti kantrybę ir neskubinti įvykių. Per santykių pertrauką užsiimkite kuo nors kitu, kas neprimins apie santykius ir negrauš iš vidaus.

Minusai: Procesas gali užsitęsti neapibrėžtam laikui. Per tą laiką partneris tikriausiai pasidalins išgyvenimais su aplinkiniais ir artimaisiais ir informacija gali pasiekti žmogų, kuris jau seniai atkreipė į partnerį dėmesį. Delsimas baigti pertrauką gali kainuoti santykius.

Šansai 50:50

Tik romantiškuose filmuose herojai padaro pertrauką, paskui kurį laiką kankinasi be vienas kito ir galiausiai supranta, kad geresnio žmogaus niekada nesuras. Finale visų laukia laiminga pabaiga. Tačiau realus gyvenimas nenuspėjamas. Dėl to reikia nusiteikti, kad yra tik 50% tikimybė atkurti santykius. Kaip pasiseks.

Minusai: Bet juk moterys tiesiog dievina tokias romantiškas istorijas! Kokie 50%?! Jis būtinai atbėgs atgal ir puls ant kelių! Tačiau laikas bėga, o jis to nedaro. Ir moteris lieka su sudužusiomis iliuzijomis ir sugadintais nervais. Nefantazuokite galvose scenarijų. Viskas bus taip, kaip bus.

Asmeninė erdvė

Pertrauka tam ir daroma, kad judu abu bent laikinai išnyktumėte iš vienas kito gyvenimo. Dėl to mesk šalin telefoną ir lauk. Nereikia kas penkias minutes atnaujinti savo puslapio Feisbuke. Tiesiog palikite vienas kitą ramybėje. Jūs abu ryžotės šiam žingsniui, dėl to gerbk partnerio asmeninę erdvę.

Minusai: Jūs ilgėsitės vienas kito. Labai. Tačiau tame esama ir pliusų, kuriuos aptarėme aukščiau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *