Ar verta kovoti dėl santykių?

Kartais santykiuose atsiranda įtampa, toks jausmas, tartum abu išsisėmė ir nebėra daugiau jėgų spręsti susikaupusioms problemoms.

Prieš priimdami sprendimą nutraukti tokius santykius, pamėginkite užduoti sau kelis klausimus. Atsakymai į juos leis galutinai išsiaiškinti – palikti viską praeityje, ar pamėginti ištaisyti susikaupusias klaidas.

Didžiąją laiko dalį antroji pusė jus erzina? Laikui bėgant, šis jausmas gali peraugti į pyktį, dėl to būtina kaip galima greičiau užkirsti susierzinimui kelią.

Antroji pusė elgiasi santykiuose ne taip, kaip tikėjotės? Kiekvienas žmogus turi savų lūkesčių ir tai normalu, bet jei artimas žmogus kategoriškai atsisako ieškoti kompromisų ginčytinose situacijose ir absoliučiai nepaiso jūsų interesų, vertėtų susimąstyti apie savo lūkesčius ir aiškiai nuspręsti, kur yra toji jūsų „galutinė riba“, kurios peržengimas atves į santykių nutraukimą.

Pavydite kitų žmonių santykių? Jeigu atsakymas teigiamas, verta susimąstyti, ar komfortiška jums šiuose santykiuose, o gal išties nebėra dėl ko kovoti?

Dažnai slepiate nuo antrosios pusės savo tikrąsias mintis? Teigiamas atsakymas byloja apie tai, kad jūsų santykiuose nėra atvirumo ir sąžiningumo. Reikia, kad kažkuris iš jūsų pasistengtų išspręsti šią problemą.

Nepasitikite antra puse? Pradžiai pamėginkite išsiaiškinti, iš kur nepasitikėjimas – nusivylimas praeituose santykiuose, o gal tiksliai žinote, kad jis/ji jus apgaudinėja?

Esate linkę nespręsti problemų ir palikti viską kaip yra? Tai kelia įtampą santykiuose, ypač, jei vienas iš jūsų nusiteikęs kalbėtis, o kitas nenori nusileisti. Kompromisą surasti galima bet kurioje situacijoje. Nuolatinis bėgimas nuo problemų sprendimo anksčiau ar vėliau išprovokuos sprogimą, neverta šito leisti.

Jums nesinori praleisti daug laiko drauge? Paprastai taip nutinka dėl pasitikėjimo stokos, dėl to jums abiem reikia apsispręsti, kas ko nori iš santykių.

Daugelis bendrų pažįstamų klausinėja, kodėl iki šiol negyvenate drauge? Artimi draugai, žinoma, linki jums tik gero, tačiau prieš pradedant kartu gyventi, reikia galutinai apsispręsti – tinkate vienas kitam, ar ne.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.