Arbatos poveikis moters organizmui

Arbata – neįtikėtinai sveikas gėrimas. O kokį poveikį jis daro moterims? Šiandien pamėginsime panagrinėti šią problemą.

Tyrimus šioje srityje atliko mokslininkai iš Švedijos. Pasirodo, arbata gali subalansuoti hormonų lygį dailiosios lyties atstovių organizme.

Mokslininkai tvirtina, kad arbata vyrams ir moterims sukelia skirtingas reakcijas. Moterims šį gėrimą geriau vartoti kritinėmis dienomis, taip pat esant hormoniniams sutrikimams. Taip yra dėl to, kad arbatoje esančios medžiagos prisideda prie kenksmingų fermentų šalinimo iš moters kūno. Tai turi teigiamą poveikį bendrai moters savijautai.

Taip pat nustatyta, kad arbata gali slopinti onkologijos progresavimą. Be to, vartojant šį gėrimą, bus slopinami uždegiminiai procesai, pagerės medžiagų apykaita. Mokslininkai pažymi dar vieną teigiamą savybę: tiaminas, kurio daugiausia yra žaliojoje arbatoje, padeda sukoncentruoti energiją žmogaus organizme, taip pat išvalo toksinus ir kitas kenksmingas sankaupas.

Mokslininkai taip pat paskelbė būtiną arbatos paros dozę. Jie mano, kad kiekvieną dieną reikia išgerti puodelį juodosios arba žaliosios arbatos be cukraus. Būtent tada moterys galės pasiekti teigiamą rezultatą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.