Asmenybė ir intymus gyvenimas

Ar žinote, kad elgesys lovoje žmogų charakterizuoja iš pačių įvairiausių pusių?

Tai, kaip žmogus pasireiškia intymaus gyvenimo sferoje, charakterizuoja jo asmenybę. Seksualinis žmogaus elgesys formuojasi, veikiant jo asmenybės struktūrai. Štai apie ką liudija jūsų elgesys sekso sferoje.

Geranoriškas žmogus

Tokie žmonės neturi labai aukšto libido lygio. Jų intymus gyvenimas nėra perkrautas įvairiomis technikomis, eksperimentais ir nuotykiais. Šiems žmonėms svarbus partnerio patogumas ir pasitenkinimas, tuo pačiu jie moka girdėti ir savo jausmus, orientuotis į juos. Ir vis dėlto seksualinis gyvenimas nėra pagrindinis jų santykių aspektas.

Kontroliuojantis žmogus

Šio tipo žmonėms būdingas planavimas, jie planuoja viską ir visada. Mėgsta veikti pagal iš anksto sudarytą verslo planą, kryptingai žengiant link norimo rezultato. Kalbant apie intymų gyvenimą, jis nėra per daug įvairus. Šie žmonės žino, kaip gauti malonumą ir suteikti jį partneriui. Taip yra dėl to, kad kontroliuojančiam asmenybės tipui būdingas rimtas požiūris į smulkmenas. Tokie žmonės įpratę atkreipti dėmesį į detales, įskaitant elgesį lovoje. Tam tikru mastu šiuos žmones galima vadinti konformistais.

Ekstravertas

Mėgsta paįvairinti savo intymaus gyvenimo sritį. Nepripažįsta vienodumo, rutinos ir nuobodulio. Tokie žmonės labiau linkę į atsitiktinius seksualinius kontaktus, nei kiti. Jiems svarbus ne tik rezultatas, bet ir pats procesas. Ekstravertai gana dažnai naudoja seksualinius žaislus, eksperimentuoja intymiame gyvenime, atvirai kalba apie savo fantazijas ir troškimus.

Atviras žmogus

Lovoje tokio tipo asmenybė pasireikš maksimaliai nuoširdžiai ir tiesmukai. Šie žmonės visada kalba apie savo jausmus ir poreikius, tačiau daro tai delikačiai ir taktiškai. Jie nėra seksualinių eksperimentų gerbėjai, tačiau jei partneris pasiūlys kažką panašaus, entuziastingai išbandys ką nors naujo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *