Astrologai įspėja, kad blogiausia ištekėti už šių 3 Zodiako ženklų

Jie ne iš tų, kurie prisiima įsipareigojimus.

3 Avinas (kovo 21-balandžio 19 d.)

Santuoka su Avinu gali būti varginanti. Bennet pabrėžia, kad santykiai su šiais ugnies ženklais visuomet yra konkurencingi – tiek su jumis, tiek su kitais aplinkiniais.

Ji apibūdina juos kaip karštakošius, kurie „greitai supyksta” ir „lėtai atleidžia”.  Jie taip pat nėra iš tų, kurie leidžia kitiems kontroliuoti situaciją, ir tai gali būti jų nuosmukis, kai kalbama apie ilgalaikius santykius.

2 Dvyniai (gegužės 21-birželio 19 d.)

Dvyniams gali būti sunku išlaikyti dėmesį įsipareigojusiems santykiams. „Jie trokšta įvairovės ir gali susidurti su monotoniškais santuokos aspektais”, – aiškina J. Rodriguez.

„Šie Dvyniai yra socialiniai drugeliai ir santuoka retai kada pakerpa jiems sparnus”, – priduria Bennet. „Jie galynėsis po miestą, lakstys iš vieno vakarėlio į kitą, pirmenybę teikdami kitų draugijai, o ne savo partneriams.”

1 Vandenis (sausio 20-vasario 18 d.)

Vandeniai garsėja kaip juodosios Zodiako avys. „Paprastai tariant, šie žmonės vertina savo laisvę ir individualumą, todėl dažnai priešinasi tradiciniams santuokiniams lūkesčiams, – aiškina J. Rodriguezas.

Jiems visada svarbiausi yra jų idealai ir vertybės, o kai reikia ieškoti kompromisų, jie nelinkę nusileisti.

„Jų idealūs santykiai yra tokie, kuriuose abu partneriai turi pakankamai erdvės asmeniniam tobulėjimui ir kuriuose emocinės išraiškos nėra vienintelis pagrindas”, – priduria Rodrigesas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *