Aštuonios priežastys, kodėl moterys sekso metu dejuoja

Išgirdęs dejavimą vyras susijaudina

Įsivaizduokite, kad šiltai apkabinate mylimąjį, saldžiai jį bučiuojate ir tada kartu nusprendžiate imtis intymesnių veiksmų. Skamba maloniai, bet tai kartais nutraukia ir pats vyras, kai jam nepavyksta susijaudinti. Šią problemą gali pataisyti moters skleidžiami garsai, kuriuos išgirdęs vyras dažniausiai užsiveda.

Tampa atsaku į skausmą

Lytinių santykių metu nepraleidžiame progos imtis ir šiek tiek grubesnių veiksmų, kurie, deja, bet kartais gali sukelti ir diskomfortą ar net skausmą. Norint įspėti, kad jaučiami nemalonūs potyriai, pravartu dejuoti – vyras šiuo atveju taps lėtesnis ir žymiai atsargesnis.

Dažniausiai skausmą lytinio akto metu sukelia ir lubrikacijos trūkumas. Šią problemą galima išspręsti labai paprastu būdu – po ranka visada turint buteliuką lubrikanto.

Kad būtų galima pagreitinti procesą

Neturit nuotaikos, bet jūsų vyras nori sekso? Adomonline.com pataria – dejuokite! Šis moters skleidžiamas garsas jaudina vyrus ir priverčia juos anksčiau patirti orgazmą.

Kai kurios mėgsta ir garsiau klyktelti, kai seksas tampa varginantis ir norisi, kad jis greičiau baigtųsi.

Vis dėlto yra moterų, kurios, kaip teigia užsienio naujienų portalas, imasi šiek tiek drastiškesnių priemonių – pradeda verkti. Bet būtina prisiminti, kad šis veiksmas gali būti skausminga ne tik jums, bet ir pačiam vyrui.

Prilėtink tempą!

Girdint švelnias dejones, kyla mintis, kad moteris mėgaujasi tuo, ką daro vyras. Dvejonių garsai gali tapti puikiu rodikliu, kad reikia daugiau laiko ir nėra kur skubėti. Tai padeda orgazmą patirti abiems partneriams.

Jei vyras teisingai perskaitys moters skleidžiamus garsus, pora galės turėti geresnį ir malonesnį seksą.

Sustabdo nuo nuolatinio galvojimo

Kiekvienas žmogus neapsieina be kasdienybę apkartinančios įtampos, kuri kartais pastebima ir sekso metu. Todėl norėdamos nukreipti mintis ir susitelkti į malonumus, moterys dažnai pradeda dejuoti – tai į šalį nustumia tūkstantį nereikalingų minčių.

Norint pakeisti sekso ritmą

Nepatinka, kad jūsų vyras per greitai juda? Pradėkite dejuoti švelniau. Nepatinka, ką jis daro apačioje? Dejuokite stipriau! Viskas paprasta ir aiškiai suprantama. Jūsų dejavimas padės jam lengviau suprasti, ką norite daryti ir ko ne sekso metu.

Tylus seksas? Žinoma!

Koks būtų seksas, jei niekas neskleistų jokių garsų? Kadangi moterys išraiškingesnės už vyrus, jos ir šiuo atveju perėmė iniciatyvą. Jų dejonės, šūksniai ir kiti garsai daro seksą malonesnį abiem.

Galbūt moteris iš viso nedejuoja? O gal tylaus sekso rutina slopina jūsų patirtį miegamajame? Viena iš priežasčių, kodėl moteris sekso metu gali neskleisti švelnių dejonių ar garsių riksmų, kaip teigia adomonline.com, yra ta, kad partneris nesugeba jos tinkamai patenkinti.

Tokiu atveju gali padėti įvairūs sekso žaislai – pavyzdžiui, vibratoriai arba klitorio stimuliacijai skirti žiedai, kurie gali pakeisti nuotaiką ir padidinti malonumą.

Kad vyras jaustųsi laimingas

Galbūt skamba šiek tiek keistai, tačiau kai kurios moterys dejuoja ir tada, kai nori, jog jų vyras jaustųsi laimingas ir patenkintas. Sekso metu, kaip rašo užsienio naujienų portalas, vyras jaučiasi stiprus, vyriškesnis, galintis priversti moterį jausti malonumą jo glėbyje. Švelnūs garsai leidžia suprasti, kad moteris mėgaujasi tuo, ką jis daro.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *