Aukštesnio lygio partneris

Jeigu pasikviečiate į savo gyvenimą aukštesnio sąmonės lygio partnerį, būkite pasiruošęs atstumti į šalį visas abejones, baimes, įpročius, mąstymo stereotipus ir elgesio modelius.

Nes žmogus, kuris prieš tai, kai jus sutiko, žengė į priekį didesniu greičiu – nesustos dėl jūsų. Jis gali sulėtinti tempą tam tikram laikui. Tačiau nesulėtins greičio tam, kad jūs pasijaustumėte komfortiškai su visomis šiukšlėmis savo galvoje.

Būkite pasirengęs pajusti, kad jūs vienas kito neatitinkate.

Nes eidami per gyvenimą 12 km/h greičiu jūs sutiksite žmogų, kuris spaudžia 70-ies kilometrų per valandą greičiu. Ir jeigu nesate pasirengęs greičiau ir efektyviau judėti į priekį, išmetant visą balastą, kad pasivytumėte partnerį – nelaukite, kad jis sulėtins savo greitį iki jūsų lygio.

Nes santykiai – tai visų pirma absoliutus prasiskverbimas vienas į kitą ir bendra kūryba, o ne mokykla, skirta “patempti” moksluose atsilikėlius dvejetukininkus.

Ir kai vienas iš partnerių greičio nedidina, greitesnis partneris atitrūks nuo jo ir nulėks toliau. O partneris, kuris paaukojo greitį vardan savo įpročių ir stereotipų – praras šansą pasiekti tai, apie ką svajojo, kai pasišaukė į gyvenimą toliau pažengusį žmogų.

Būkite pasiruošęs iškuopti protą, išmesti iš ten visą susikaupusį balastą. Ir daryti tai teks pastoviai. Nes aukštesnio lygio žmogus jau anksčiau išmoko automatiškai ir pastoviai aptikti ir išmesti tas šiukšles, net nesusimąstydamas apie tai. Dėl to gyvenimo tikslu jam tapo efektyvi saviugda ir savęs pažinimas. Ir svarbiausia šiam žmogui bus žengti į priekį, ar, geriausiu atveju, šiek tiek sulėtinti greitį, palūkėti, kol pabus jūsų protas.

Atsiliekantis ir toliau nesiliaus prašyti, kad tas sulėtėjimas truktų be pabaigos.

“Aš esu toks, koks esu. Man sudėtinga. Aš įpratau taip gyventi. Tobulėk pats, o aš eisiu savu keliu. Man nesigauna. Aš nežinau, kodėl. Paprasčiausiai nieko neišeina. Aš pamirštu. Tai viso labo įpročiai…” Ir t.t.

Atsakymas į visa tai: o kam tu apskritai tokiu atveju pasikvietei į gyvenimą toliau pažengusį partnerį?

Jei nesate pasiruošęs visko atmesti ir žengti toliau – paleiskite tą žmogų, kuris dėl jūsų pasirengęs sulėtėti. Bet jeigu esate pasiruošęs visiems laikams ir negrįžtamai pakeisti gyvenimą ir save – būtent tai ir darykite, daug negalvodamas.

Kartais tai vyksta metus, du tris… Greitas žmogus sulėtėja vardan jūsų. Kai prašote kad jis vardan jūsų tai padarytų, turite suvokti, kad kuo ilgiau delsite, kuo ilgiau galvosite, tuo greičiau nusivils greitas žmogus, kurie vardan meilės ir tikėjimo jumis nusprendė pristabdyti savo kelionę į priekį.

Aukštesnio lygio žmogui irgi tenka rinktis. Iš vienos pusės jį gena į priekį troškimas tobulėti, pažinti, ieškoti, atrasti – kuo greičiau ir toliau. Iš kitos pusės – jūs. Pastoviai abejojantis, neryžtingas, trypčiojantis vienoje vietoje.

“Palūkėk dar truputį, aš pagaliau pabusiu ir jau tada tikrai tave pasivysiu” – kartoja lėtasis. O greitasis tik dūsauja ir jaučia, kaip vis didėja nusivylimas. Jis žino, kad yra riba, po kurios jam teks palikti lėtąjį, kadangi troškimas judėti į priekį – pagrindinis jo gyvenimo variklis, jo gyvenimo prasmė. Meilė partneriui – laikina, materiali, o siekis tobulėti – amžina kiekvieno žmogaus vertybė.

Ir greitasis galiausiai pasirinks tai, kas amžina – jis jau seniai taip daro. Paliks lėtesnį ir nueis toliau savais keliais. Nes tame kelyje jis jau sutiko daugybę tokių lėtų, neryžtingų, trypčiojančių vienoje vietoje. Tai ne priežastis sustoti.

Nemanipuliuokite tokiu žmogumi frazėmis “Koks gi tu tobulybė, jei negali sustoti vardan manęs? Kaip tu gali išeiti, jeigu aš tave taip myliu?”

Nemanipuliuokite žodžiais apie meilę, kai patys nesugebate atsikratyti primityvių įpročių ir stereotipų ir žengti sparčiau, pasirinkę meilę, o ne ateities baimę. Toliau pažengęs žmogus išties gali paaukoti vardan jūsų metų metus savo gyvenimo, tikėdamas, kad jūs kada nors pagaliau pabusite. O kai pabusite, galite pamatyti, kad partneris jau užgeso. Viską, ką turėjo, jis atidavė jums. Ir judu keičiatės vietomis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *