mergaitės ir moterys

Brandi moteris ar suaugusi mergaitė?

Infantilumas šiandien sutinkamas taip pat dažnai tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Ir visgi tradicinės sąvokos, tokios kaip „tarsi už mūro sienos“ ar „vyras privalo“ sukuria damų tarpe žymiai didesnį infantilių asmenybių procentą, nei tarp vyrų. Surasti suaugusią, adekvačią asmenybę mūsų laikais ne taip jau ir paprasta, tačiau visada galima išsiaiškinti, kas priešais tave stovi – suaugusi moteris, ar mergaitė, kurią tau teks globoti ir aptarnauti. Ir esmė čia anaiptol ne amžiuje.

23 metų amžiaus mergina gali būti brandi asmenybė, kai tuo tarpu virš 30 sulaukusiai damai pritaikyti žodžio „suaugusi“ niekaip neišeis.

Moteris ir mergaitė skirtingai mato ir supranta pasaulį. Ir skirtingai su tuo pasauliu sąveikauja. Mergaičių – nors vežimu vežk, o štai moterys – deficitas.

Kuo gi jos skiriasi?

Mergaitės mėgsta atvirus drabužius, kadangi mano, jog taip seksualiau atrodo

Jei mergina nešioja trumpus šortukus ir niekada nedėvi liemenėlės, kad apetitiškai išryškėtų speneliai, tai moterys puikiausiai žino, kaip atrodyti seksualiai, nepriklausomai nuo to, ką apsivilko. Kodėl? Todėl, kad suaugusi dama supranta, jog apsivilkti provokuojančius drabužius – tai ne vienintelis būdas patraukliai atrodyti. Kuo labiau dama pasitiki savo išvaizda, tuo mažiau apsinuogina. Pasitikinčios savo išvaizda moterys rengiasi paprastai.

Mergaitės laukia, kad vyrai atspės jų norus, svajones, jausmus

Na, mes gi visi žinome šitas kvailystes, tiesa? Ji šventai tiki, jog tu turi susiprotėti, kas su ja negerai, ką ji galvoja. Susiprotėti matomai reikia pagal kažkokius aplink jos galvą sklandančius fliuidus, ar dar kažkaip. Taip yra todėl, kad mergina visiškai nesusimąsto apie tai, jog skirtingi žmonės mąsto skirtingai, o atspėti, ko nori kitas, šiaip jau įmanoma, bet labai retai. Suaugęs ir protingas žmogus puikiausiai supranta, kad reikia kalbėtis, naudotis žodžiais, norint išreikšti savo mintis ar norus.

Mergaitės įsitikinusios (ačiū moteriškiems žurnalams), kad vyrai privalo taip tobulai jas suprasti, kad pakaks duoti užuominą. Deja, taip nebūna. Subrendusi ir suaugusi moteris puikiausiai žino, kad visas tas užuominas galima traktuoti kaip nori, o štai tikslios formuluotės turi 100% šansų būti išgirstos ir suprastos. Gaila, bet šitos elementarios tiesos kai kurios moterys nesugeba įsisavinti iki pat mirties. Dėl to ir kyla kivirčai su vyrais. O juk viskas taip banaliai paprasta.

Mergaitės laukia, kad tu sumokėsi už jas – visada, bet kokiomis aplinkybėmis

Net jeigu tu jos draugas ir visai neplanuoji su ja permiegoti. Nebrandžios mergužėlės įsitikinusios, kad vyras privalo jas maitinti tik dėl to, kad jos gimė su krūtimis ir šypsosi miela šypsena. Jos įsitikinusios, kad taip ir reikia, jog tai savaime suprantamas dalykas.

Normali suaugusi moteris supranta, kad tu neprivalai jos maitinti. Jeigu tu norėsi ją pavaišinti, ji nesipriešins, nors gali ir paprieštarauti, pateikdama logiškus argumentus. Jeigu tai ne pasimatymas, ji ramiai užsimokės ir už salotas, ir už kavą, kadangi supranta, jog tai draugiškas susitikimas, niekas niekam neskolingas, ji pati gali save išmaitinti.

Mergaitės neturi stabdžių su alkoholiu susijusiuose reikaluose

Nieko nėra baisiau už girtą moterį. Vienas dalykas, kai ji išgeria vieną kitą stiklą vyno, pašoka, pasilinksmina ir eina namo, bet jeigu ji pati nežino savo saiko, gali būti tikras: priešais tave nebrandi mergaitė, gyvenanti suaugusios moters kūne. Ji lyg jau ir seniai ne mokinukė ir net ne studentė, bet visada džiaugiasi, gavusi nemokamai išgerti ir pampia iki sąmonės netekimo. Paskui jos, žinoma, tampa „patyrusiomis“ damomis ir artėdamos link senatvės gali papasakoti begalę istorijų, kurios prasideda nuo to, kaip jos pabunda ryte svetimuose namuose labai nepadorioje situacijoje.

Jeigu moteris žino savo saiką – ji yra subrendęs žmogus.

Pirmas dalykas, ką daro mergaitė naujuose santykiuose – paskelbia apie tai visam internetui

Jei suaugęs žmogus gali apskritai periodiškai pamiršti, kas yra socialiniai tinklai, tai mergaitės, panašu, tik tam ir gyvena šioje planetoje, kad be perstojo rašinėtų nepaprastai gilius išmintizmus, kaitaliotų statusus. Subrendusios moterys pernelyg užimtos savo reali gyvenimu ir dėl to jų visiškai nejaudina tokios smulkmenos.

Jei jau sekančią dieną po stipraus barnio mergaitė pakeis savo statusą socialiniame tinkle, pakabins kokį nors paveiksliuką su idiotišku tekstu, kupinu išsigalvotų kančių, gali būti tikras – ji absoliučiai nesubrendusi.

Protingos moterys, žinoma, irgi galiausiai pasikeis statusą paskyroje, tačiau tai įvyks žymiai vėliau, kai jų bendravimo ratas jau ir taip žinos, kas vyksta.

Kai mergaitė nori kuo nors užsiimti, ji žiūri televizorių

Po darbo bet koks nebrandus žmogus, nežinantis, kuo save užimti tame laiko tarpe tarp pinigų uždirbimo ir miego, būtinai užsiims kokiais nors niekais. Skaitinės draugų naujienas socialiniame tinkle, drybsodamas ant sofos, ar spoksos televizorių. Abejotinų laisvalaikio leidimo būdų labai daug ir visi jie byloja apie tai, kad žmogus nemoka tvarkyti savo laiko ir gyvenimo. Mergina užpildo savo gyvenimą beprasmiškomis pop kultūros šiukšlėmis, pavyzdžiui, serialais. Tuo tarpu moterys supranta, kad laiką leisti reikia su protu. Subrendusi moteris išjungia televizorių ir pasiima nuo lentynos knygą, parsisiunčia iš interneto gerą filmą arba užsiima mėgstamu hobiu. Taip yra dėl to, kad nesuaugusi mergaitė mano, jog poilsis – tai užsiimti kuo tik nori, kas nesusiję su darbu.

Pokalbio metu mergaitės plepa apie visiškai nereikšmingas smulkmenas

Tai bene didžiausias skirtumas tarp nesuaugusios mergaitės ir subrendusios moters. Dauguma mergaičių tiesiog siaubingos pokalbių metu. Jos plepa apie kažkokius niekus, aptarinėja vyrus, kalbos dažniausiai susiveda į paskalas, kikenimą ir aptarinėjimus pagal schemą: „kažkas kažką pasakė ir štai taip pasižiūrėjo“. Mergaičių problema ta, kad jos neturi jokių intelektualių hobių ar interesų. Jos neturi savo nuomonės, o tai ką jos šneka – tai kitų žmonių žodžiai, kažkur kažkada nugirsti ir pateikiami kaip nuosavas požiūris. Subrendusi moteris ne tik turi interesų, bet ir, kas dar svarbiau – moka palaikyti pokalbį. Nebrandžios mergaitės nuobodžios, o subrendusios moterys – patrauklios ir įdomios.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.