Būdai įveikti jausmus, kai meilė nėra abipusė

Originalas

Įsimylėjote vaikiną, kuris jau turi merginą? Nežinote, ką daryti? Reikia manyti, kad metodus, kurie vadinasi „išsiverkti, prisigerti ir puoselėti viltį“, jau išbandėte. Dabar reikia kokio nors konstruktyvesnio sprendimo.

Iškart įspėjame, kad šis tekstas nebus apie tai, kaip suvilioti vaikiną, kuriam jūsų visai nereikia. Atskleisime, kaip susidoroti su pragaištingomis emocijomis ir gyventi toliau.

1. Venkite nereikalingų kontaktų

Jeigu jūs susirgote mirtinu virusu, o vaistų turi tik vaikinas, kurį esate be proto įsimylėjusi, tai bus svari priežastis su juo susitikti. Visais kitais atvejais jis neturėtų pasirodyti jūsų gyvenime.

Jeigu jums nepasisekė ir įsimylėjote kolegą, su kuriuo negalite nesimatyti, atsiribokite nuo jo. Būkite geranoriška, bet ne per daug draugiška. Nedrauskite sau kalbėtis su juo, tik stenkitės sumažinti savo emocinę priklausomybę.

2. Nepersekiokite jo socialiniuose tinkluose

Nebūtina išbraukti jo iš savo draugų sąrašo, bet pasistenkite kreipti kuo mažiau dėmesio į jo įrašus. Pasaugokite savo emocijas svarbesniems įvykiams.

Informacijos apie jį socialiniuose tinkluose peržiūrėjimas gali būti naudingas tik vienu atveju – jei norite įsitikinti, kad jo santykiai su mergina klostosi gerai. Būkite išdidi ir neverkite gailėdama savęs dėl kitų laimės.

3. Prasiblaškykite

Blogiausias dalykas, kurį galima daryti meilės be atsako atveju, tai išlikti draugais. Atstumti žmonės paprastai pretenduoja į abejingojo draugus, kad išsaugotų nors minimalių santykių iliuziją. Iš tikrųjų, kol neatvėso romantiški jausmai, draugystė tik apsunkins padėtį.

Nuo nelaimingos meilės nėra vaistų, bet egzistuoja universalus būdas, kaip išgyventi blogus laikus. Reikia nukreipti dėmesį kitur. Užsiimkite nauju hobiu, keliaukite, užsiverskite darbais. Jeigu esate pasirengusios, eikite į pasimatymą su kitu.

Padarykite viską, kad atitrauktumėte savo mintis nuo hipotetinės laimės su šiuo vaikinu. Jeigu likimas jus vėl kada nors suves, jūsų visavertis laimingas gyvenimas tam nesukliudys.

4. Nekaltinkite jo merginos

Atstumtos merginos paprastai būna įsitikinusios, kad varžovė yra bjauri manipuliatorė su daugybe trūkumų, tačiau efektinga išvaizda. Būtent jos išvaizda trukdo jų meilei.

Realybėje mylimojo mergina yra paprastas žmogus, o ne atstumtosios nelaimės priežastis.

Neigiamų emocijų nukreipimas į varžovę trukdo suvokti išsiskyrimą ir adekvačiai įvertinti situaciją. Jeigu vaikinas jus mylėtų, jis būtų šalia. Suraskite jėgų pripažinti, kad vaikinas yra sudėtingesnis už mažą šuniuką, pametusį savo mamą ir bandantį pasišildyti prie kaimynų katės. Tai buvo sąmoningas jo pasirinkimas, o ne likimo išdaiga.

5. Pripažinkite, kad iš tikrųjų nenorite būti jo vienintele

Tai, kad jūs nebūsite drauge, turi ir teigiamą pusę. Ypač tais atvejais, kai vaikinas, nepaisant statuso, toliau flirtuoja su jumis. Jūs išvengėte santykių su potencialiu neištikimuoju. Juk tai nuostabu!

6. Nustatykite griežtas fizines ribas

Gaila, kad jausmai nėra tokie logiški kaip mintys, ir jums nepavyksta paprasčiausiai pasidžiaugti, kad nesate to vaikino mergina.

Baiminatės, jog gali kilti pagunda fiziškai suartėti su šiuo vaikinu? Nesudarykite intymių situacijų. Nebandykite jo draugiškai apkabinti, stenkitės nevartoti alkoholio, jei atsidūrėte bendrame renginyje, atsitraukite, pastebėjusios, kad jo lūpos artėja prie jūsų veido.

Išlaikyti distanciją pirmiausia reikia jums – kad išvengtumėte kaltės jausmo ir netaptumėte jo manipuliacijų auka.

Jeigu jis palaiko santykius su savo mergina, bet ir toliau siunčia jums dėmesio ženklus, veikiausiai tik iš įpročio flirtuoja su jumis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *