Būdai sugriauti santykius

Kalbėkite vien tik apie save. Arba išvis niekada nieko nekalbėkite apie save. Suveikia vienodai.

Niekada neklausinėkite gyvenimo draugo, ką jis galvoja ir jaučia – jo mintys ir jausmai ir taip akivaizdūs, jūs viską apie tą žmogų žinote.

Dažniau tikrinkite savo santykių tvirtumą – turite būti tikri, kad santykiai – ne visam gyvenimui.

Nepamirškite priminti kitam žmogui, kad jis nėra unikalus ir kad be vargo surasite jam pakaitalą. Alternatyvus variantas: įrodykite savo antrai pusei, kad jis/ji yra jums Dievas ir visas pasaulis. Abu metodai vienodai efektyvūs.

Pavydėkite mylimo žmogaus kiekvienam gatvės žibintui, abejokite savimi ir suorganizuokite šiomis temomis grandiozinius skandalus. Tai nepaprastai erzina, ko mums ir reikia.

Žaiskite seklį – laukite ir tikėkitės klaidų, ieškokite apgaulės ir menkiausių neatitikimų tarp žodžių ir poelgių. Čia svarbu laiku iššokti iš krūmų ir sušukti: „Aš taip ir žinojau!“

Verskite kitą žmogų be pabaigos įrodinėti savo meilę. Jūsų geriausiomis draugėmis turi tapti tokios frazės, kaip: „Aš netikiu, kad tu iš tikrųjų mane myli“, „Iš tikrųjų aš tau visai nereikalinga/nereikalingas“, „Kodėl tu vis dar su manimi?“

Kaip galima dažniau žaiskite žaidimą „Atspėk, dėl ko ant tavęs užpykau“ ir niekada nesakykite teisingo atsakymo. Yra dar vienas puikus žaidimas: „Atspėk, ko aš dabar noriu“.

Niekada nepykite ant partnerio, nesakykite jam, ko jums norisi, nerodykite nepasitenkinimo. Geriau viską kaupti savyje, juk svarbiausia šioje metodikoje – staigumas, netikėtumas. Lyg ir nieko neatsitiko, viskas buvo gerai, o paskui staiga – BACH!!! Alternatyvus variantas: susikoncentruokite į jūsų santykių trūkumus ir netobulumą, jokiu būdu neparodykite partneriui, kas jums santykiuose nepatinka. Ir apskritai nėra reikalo jam atsipalaiduoti.

Ignoruokite visus partnerio norus. Jeigu tai jums pernelyg sudėtinga – ignoruokite savus.

Demonstruokite abejingumą, emocijų reiškimas būdingas tik silpniems žmonėms. Alternatyvus variantas: leiskite partneriui pajausti visą jūsų emocijų įvairovę – nuo gailaus verkšlenimo iki viską savo kelyje šluojančio įsiūčio uragano. Svarbu būti prieštaringam, chaotiškam, niekas neturi jūsų suprasti.

Žvelkite į viską be galo rimtai. O jeigu norisi pakikenti – pasitaupykite pašaipas ir patyčias patiems romantiškiausiems momentams, užklupkite partnerį iš pasalų.

Parodykite visą savo jautrumo ir paslaugumo galią – kiekvieną minutę būkštaukite, jog su partneriu kažkas negerai: „Tu ant manęs nepyksti?“, „Aš žinau, tu tikrai pyksti“, „Tikriausiai tu pavargai“, „Kodėl šiandien tavo tokia niūri nuotaika?“. Pageidautina papildyti sąrašą savais variantais ir nedaryti jokių pauzių tarp klausimų ir savo pačių atsakymų į juos. Kad ir ką partneris atsakytų – jis jums nepasako visos tiesios, kažką nuslepia.

Nešvaistykite laiko pokalbiams. Jeigu reikia kažką išsiaiškinti – geriau riktelėti kelis nerišlius įžeidimus, ištaškyti keletą lėkščių ir galiausiai garsiai trenkti durimis. Arba raudoti vienatvėje, užsidarius kambaryje. Atminkite – santykiuose visada turi būti dramos elementų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *