Daugiau mylimas yra tas, kuriam mažiausiai reikia

Ar kada nors pastebėjote, kad santykiuose dažniausiai vadovauja tas, kuriam jų reikia mažiau, nei kitam. Jei mylite šiek tiek mažiau, galite sau leisti nepaisyti partnerio jausmų, o kartais padaryti taip, kad jis darytų viską, ko trokšta jūsų širdis. O kaip padaryti, kad viskas būtų abipusiai?

Šiuolaikinės moterys prarado poreikį būti mylinčiomis ir rūpestingomis. Beveik kiekviena gali rasti žmogų, kuris užmerks akis į jos abejingumą ir dievins ją vien už tai, kad ji yra šalia.

Žinoma, praktiškai nė vienas iš jūsų nėra pasiruošęs prisipažinti, kad norėtų tokią moterį matyti šalia savęs. O ką, jei pasakyčiau, kad vien tik tokias sau ir renkatės, kad tiesiog prigalvojote joms įvairių, joms nepriklausančių, teigiamų savybių, o paskui užkeliate ant pjedestalo.

Turiu pažįstamą, kuris visada giria savo naujas drauges, tvirtindamas, kad visos jos tinka santykiams, yra mylinčios ir rūpestingos. Tačiau kiekvieną kartą jo santykiai baigiasi tuo, kad jos arba jį palieka, arba padaro ką nors dar bjauresnio.

Labiau myli tą, kuriam to mažiausiai reikia

Kai vyras stengiasi atkreipti tam tikros moters dėmesį, jis savo ranka pasirašo, kad santykiuose jis bus mylimas mažiau, o ji – labiau. Kitaip ir būti negali, kadangi santykiai plėtojasi pagal tą scenarijų, pagal kurį jie prasidėjo.

Žinoma, saldainių-puokščių laikotarpis negali tęstis amžinai, ir aš neturiu omenyje būtent jo. Santykių pagrindas yra jų pradžioje sukurta reikšmingumo pusiausvyra ir sąlygos, kurias partneriai netiesiogiai ar atvirai stengiasi primesti vienas kitam.

Visiškai akivaizdus yra tas faktas, kad sąlygas lengviau primesti tam žmogui, kurio kažkas siekia. Užtenka tiesiog pasakyti, kad esu pasirengęs (pasirengusi) atsakyti tau tuo pačiu, jei bus įvykdytos štai šios sąlygos…

Kai vyras bando ieškoti informacijos internete arba klausinėja draugų, kaip jam efektyviau iškelti sąlygas moteriai, jis jau šoka pagal jos dūdelę, tik bijo tai pripažinti netgi pats sau, būtent todėl, kad bijo prarasti ją ir santykius su ja.

Jei moteriai santykių reikia mažiau, nei vyrui, šie santykiai negalės ilgai egzistuoti, tuo labiau jie netaps kokybiški ir komfortiški abiem partneriams.

Moteris nejaus traukos vyrui, vadinasi, paprasčiausiai gniuždys jį visais aspektais – tiek psichologiniais, tiek fiziniais. Ši problema yra žymiai dažnesnė, nei norėtųsi.

Kam labiau reikia santykių?

Šiame visuomenės raidos etape gana sunku pasakyti, kam labiau reikia santykių. Be to, lieku įsitikinęs, kad daugumai žmonių santykiai tik kenkia.

Tarkime, yra moteris, kuri yra labai patrauklios išvaizdos ir turi didžiulį pasirinkimą vyrų, pasirengusių duoti jai viską, ko ji nori. Tačiau ji nebus laiminga, nes bet kokiuose santykiuose ji bus dominuojanti, o tai abejotinas malonumas moterims.

Dar daugiau, aš jau pažymėjau, kad santykiuose dažniausiai dominuoja tas, kuriam santykių reikia mažiau. Gaunasi, kad šiai moteriai teks likti santykiuose su vyru, kuris jos nedomina. Dėl šios priežasties tiek daug patrauklių moterų yra arba vienišos, arba nuolat keičia partnerius.

Didžioji dauguma vyrų supratimo neturi, kaip elgtis santykiuose. Jie nežino, ką turėtų daryti moteris ir ką turėtų daryti jie. Tai prisideda prie to, kad žmonės neturi bendro modelio ir suvokimo, kaip turėtų būti organizuojamas santykių procesas. O jei pamėginsite sumontuoti nusipirktą lovą be instrukcijos, kyla pavojus viską sugadinti.

Žmonės ir toliau mezga santykius, nes tai lyg ir būtina. Tėvai ir apskritai visuomenė to reikalauja. Tačiau iš tiesų klestinčias šeimas, kurios tokios yra ne tik žodžiais, bet ir darbais, mūsų laikais galima suskaičiuoti ant pirštų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *