Dėkingumas už santykius

Vidujai subrendęs žmogus, išsiskirdamas, išeina su dėkingumu. Jis dėkingas už tai, kad jo gyvenime buvo kitas žmogus, kuris pasidalijo su juo keliomis valandomis, dienomis ar metais. Ir tai buvo taip puiku, taip nuostabu, tai jį kažkuo praturtino, jis iš tikrųjų suvokia, kad jei nebūtų turėjęs šių meilės akimirkų, būtų buvęs žymiai skurdesnis.

Ir jis išeidamas sako: „Ačiū“. Jis išeina dėkingas šiam žmogui, kuris buvo jo gyvenime ir pasidalino su juo nors viena akimirka.

Jei kas nors su mumis dalijasi meilės akimirkomis, tai neatsiranda savaime, kaip ir pats gyvenimas nėra savaime suprantamas dalykas. Tik gyvendami tarsi sapne, visiškai nesąmoningai, galime tai laikyti savaime suprantamu dalyku, tarsi viskas mums būtų duota amžiams.

Atvirai, visa širdimi jausdami gyvenimą, suvokiame, kad mūsų susitikimas yra tikras stebuklas, kad tai – dar viena gyvenimo dovana. Mes susitikome, o dabar atėjo laikas išsiskirti. Kartu mums buvo gera, mes džiaugėmės vienas kitu, viskas buvo nuostabu, tačiau, deja, susiklostė kitos aplinkybės ir mudu abu nusprendėme, kad tenka išsiskirti.

Jeigu suprantame, kas vyksta mūsų gyvenime, mes niekada neišsiskirsime su stresais, o priešingai – padėkosime vienas kitam už viską. Liksime ištikimi meilei, ištikimi gyvenimui, ištikimi sau. Ir jeigu realiai jausime šią ištikimybę, jos grožį, mums nebereikės jaudintis, nebebus jokio streso – viską, ką mums duoda gyvenimas, galėsime priimti ir sugerti į save, o ne atstumti. Nes mes juk esame suaugę, vidujai subrendę žmonės.

Kai žmogus savo viduje nėra subrendęs, jis išsiskiria, patirdamas didžiulį stresą. Laikydamas kitą žmogų savo nuosavybe, jis jį pasisavina, ir jeigu tasai staiga nusprendžia pajudėti kita kryptimi, žmogų ištinka tikra katastrofa, jis niršta, neapkenčia. Pradeda kovoti ir priešintis, naikindamas viską, ką dar vakar taip mylėjo, ir toliau vadindamas visą tą košmarą „meile“. Tokia būsena gali atsirasti tik tuo atveju, jei žmogus nemyli pats savęs.

Pamilkite save ir pradėkite naują dieną su meile sau ir pasauliui.

Visas mūsų gyvenimas susideda iš mažų gyvenimų, nugyventų nuo šio ryto iki naujo ryto.

Ką jums atneš nauja diena?

Kaip jūs ją nugyvensite?

Daug kas priklauso nuo to, kaip jūs ją pradėsite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *