Dešimt faktų apie meilę, kuriuos teks priimti, jei norite ilgalaikių santykių

1. Jeigu jūs nereikalingi patys sau, vadinasi, jūs nereikalingi niekam. Tie, kurie priima save tokius, kokie yra, gyvena turtingą gyvenimą, nepaisant įvairių galimų sunkumų.

2. Jei jums nekomfortiška su žmogumi per pirmąjį, antrą ir trečią pasimatymą, neverta skirti ketvirto. Paprastai per pirmuosius susitikimus žmogus bando parodyti save iš geriausios pusės ir jeigu jums nelabai malonu būti su juo dabar, reiškia, ir ateitis nežada nieko gero.

3. Niekas nepamilsta žmonių už tai, kad jie prie ko nors prisitaiko, kam nors įsiteikinėja.

4. Jeigu pats fantastiškiausias seksas jums gaunasi tik po skandalų, jūsų santykiai netrukus pasibaigs. Labai greitai iš santykių beliks tik kivirčai ir skandalai.

5. Sėkmingos, jaunos ir gražios moterys, teigiančios, kad potencialiam partneriui turi labai aukštus reikalavimus, iš tikrųjų paprasčiausiai bijo santykių arba nesugeba jų kurti.

6. Neverta susitikinėti su vedusiais vyrais. Jei vyras jau turi žmoną, dar viena žmona jam nereikalinga.

7. Esame linkę vertinti meilę pagal mūsų dėl jos patiriamų kančių lygiu. O sveika, teisinga meilė matuojama tik laimės lygiu.

8. Sveiki žmonės bet kokiomis aplinkybėmis renkasi save, o štai neurotikai linkę rinktis santykius, kurie jiems kenkia ir daro žalą. Ir tai yra pagrindinis skirtumas.

9. Moterys, jei svajojate ištekėti, tai tiesiog nustokite apie tai galvoti ištisomis dienomis ir naktimis. Sveiki žmonės turi begalę kitokių minčių. Jie nori mylėti, todėl galiausiai ir susiranda draugą, kuris juos tiesiog myli.

10. Verta suprasti, kad vienatvė nereiškia, jog aplink jus nėra meilės. Vienatvė – tai suinteresuotumo pačiu savimi nebuvimas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *