Dešimt įdomių vyrų ir moterų skirtumų

Mes visi esame žmonės, moterys ir vyrai. Ir mes, moterys, nuo vyrų skiriamės ne tik lytinių organų sandara, krūtimis, pomėgiu smaguriauti pyragaičiais ir sugebėjimu užsiimti iškart keliais dalykais, bet ir daugybe kitų, dažnai įdomių ir komiškų dalykų. Skiriamės mes labai smarkiai. O žinoti tuos skirtumus labai svarbu – ir ne tik norint nustebinti draugus savo erudicija.

Taigi, štai kuo mes, mergaitės, skiriamės nuo berniukų:

Skirtumai prasideda tiesiog nuo lopšio. Būdamos dar visai kūdikiais, mes mėgstame stebėti mus supantį pasaulį ir judinti rankytes. Vyriškos lyties kūdikiai dažnai mėgsta judinti kojytes ir sutelkti dėmesį į save (kaip ir suaugusieji).

Mokslininkai teigia, kad moterys jaučiasi laimingesnės nuo mylimo vyro prakaito kvapo. Mūsų gi kvapas niekaip neveikia vyrų. Pasirodo, mylimo žmogaus prakaite yra feromonų, kurie mažina streso lygį, netgi stabilizuoja menstruacinį ciklą.

Mes, moterys, miegame blogiau nei vyrai. Naktį pabundame du kartus dažniau. Ir mes dvigubai dažniau nei vyrai sapnuojame košmarus. Galbūt priežastis slypi mūsų nežabotoje fantazijoje?

Moters smegenys nuolat persitvarko ir netgi gali kardinaliai pakeisti asmenybę! Menstruacinio ciklo metu estrogenų lygis pavojingai svyruoja, todėl mėnesio eigoje galime elgtis kaip visiškai skirtingos asmenybės. Vyrams nieko panašaus nenutinka. Ir jie negali šiandien būti „švelnia katyte”, o sekančią dieną pavirsti „sužvėrėjusia žiežula” (linkėjimai PMS!). Gal tai mūsų atsakymas į amžinas vyrų įvairovės paieškas?

Vienišų moterų yra beveik 2 kartus (!!!) daugiau nei vienišų vyrų. Taip yra dėl vyrų mirtingumo ir padidėjusio mergaičių gimstamumo. Štai turbūt dėl ko aš pažįstu tiek daug vertų vienišų merginų ir tiek daug nelaimingų vyrų su nuostabiomis žmonomis!

Taip pat skiriamės saviverte ir atsakomybės lygiu. Merginos linkusios nesėkmės atveju kaltinti save ir savo trūkumus. Vyrai tokiais atvejais kaltina susiklosčiusias aplinkybes, likimo pinkles, šunsnukį viršininką.

Su pasitenkinimu savimi vyrams situacija kur kas geresnė. Tik 22% moterų yra patenkintos tuo, ką mato veidrodyje. Vyrų tarpe laimingų skaičius siekia net 68%! O juk tarp jų – begalė plikų, pilvotų, kreivakojų, ir jie vis tiek patenkinti!

Mes skirtingai priimame sprendimus. Vyrai dažniausiai viską sprendžia patys. O mes pirmiausia norime pasitarti, padiskutuoti, išklausyti skirtingas nuomones. Matyt, esame labiau priklausomos nuo aplinkinių nuomonės. Pats laikas tai pakeisti!

Mes, moterys, savo smegenyse turime daugiau papildomų ryšių. Todėl vienu metu galime klausytis radijo ir kepti kotletus, ir dar su vaiku pažaisti. Vyrai to negali. Skaitantis vyras beveik kurčias. Tas, kuris vairuoja mašiną, beveik negirdi, ką jūs jam ten postringaujate nuo gretimos sėdynės. Turėkite tai omenyje, kai sekantį kartą nutarsite pradėti svarbų pokalbį jam besiskutant.

Moterų tarpe vyrauja krūtininis kvėpavimo tipas, kvėpuojant pakyla krūtinė, o vyrams į šį procesą labiau įsitraukia pilvo raumenys, juda pilvas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *