Devyni dalykai, dėl kurių visiškai nesijaudina subrendusi moteris

Gyvenimas gali būti gerokai paprastesnis, nei mes įsivaizduojame. Kvaila nervintis dėl mažmožių. Sugebėti atmesti viską, kas nereikalinga – tai savotiškas menas, kurį įvaldo tik dvasinės brandos pasiekusios moterys.

Juk tai mūsų gyvenimas ir mes turime teisę gyventi, kaip norime, tai kodėl turėtume paisyti to, ką galvoja kiti. Gyvenimas yra per trumpas, kad švaistytume jį bandymams įtikti kitiems ir patikti visiems žmonėms.

Pasitaiko moterų, kurios neeikvoja savo energijos minėtiems dalykams. Jos yra brandžios ir pasitikinčios savimi. Jos drąsiai atmeta visas normas ir stereotipus, kuriuos joms stengiasi primesti visuomenė.

Kokie dalykai yra svarbiausi moters brandos požymiai?

1. Ji nesijaudina dėl to, kuo yra apsirengusi.

Jos apranga – tai jos asmeninis reikalas. Ji nesivaiko paskutinių madų ir nesižvalgo į kitas, kuo jos apsirengusios, kad galėtų nusipirkti sau tokį pat drabužį. Jos vilki tai, kas joms patogu, kas atitinka jų stilių ir teikia džiaugsmą.

2. Jai nerūpi, ką apie ją kalba kiti žmonės.

Jeigu ji kam nors nepatinka arba apie ją kas nors atsiliepia blogai, tai yra tik to žmogaus problema. Jos tas neliečia. Ji paprasčiausiai neturi laiko galvoti apie tai, ką apie ją mano kiti. Ji vadovaujasi tokiu principu: „Tie, kurie jūsų nekenčia, ir toliau nekęs, kad ir ką jiems padarytumėte, tai kam dėl jų nerimauti?“

3.Jai nesvarbu, ką kiti mano apie jos seksualinį gyvenimą.

Taip, žinoma, brandi moteris turi seksualinį gyvenimą, tačiau jos visai nejaudina, ką apie tai mano kiti. Ji gali miegoti su vienu partneriu ar net su keliais, bet tai liečia tik ją vieną. Ji jau yra pakankamai suaugusi.

4. Ji nesistengia būti miela ir mandagi su žmonėmis, kurie to nenusipelno.

Ji neeikvoja savo energijos, kad pasirodytų gerai išauklėta ir maloni visokiems storžieviams ir bjauriems tipams. Ji paprasčiausiai ignoruoja juos. Nes jie jai neegzistuoja. Kam jai papildomas stresas? Kokia prasmė jiems gaišti savo laiką?

5. Ji nesinervina dėl to, kad nėra tobulos fizinės formos.

Laikas prisipažinti, kad nebūna gamtoje absoliučiai tobulo kūno. Stipri brandi moteris tai puikiai supranta. Ji nesistengia pasiekti „90-60-90“ standartų tik todėl, kad taip diktuoja visuomenė. Jai reikia pačiai jaustis patogiai ir puikiai savo kūne. Ir visai nesvarbu, kiek kilogramų antsvorio ji turi.

6. Jai nerūpi įsilieti į visuomenę.

Ji nebėra pradinių klasių mokinė, kad stengtųsi patikti visiems. Kam jai paisyti kitų sugalvotų taisyklių ir draudimų? Jeigu ji kažkam patiks, bus puiku. Jeigu ne, tai kitų problemos ir jokia ne tragedija.

7. Ji nesivaiko garsių firmų prekių.

Jai visiškai neįdomu ieškoti naujausio modelio batų, pirkti garsių dizainerių drabužių, kad galėtų paskui puikuotis prieš kitus. Ji pirks tik tai, kas jai tikrai patinka.

8. Jai nerūpi, kai gyvena jos buvęs vyras ar ankstesnis meilužis.

Šie žmonės išėjo iš jos gyvenimo. Jie tiesiog nustojo egzistuoti. Jai neįdomu, kuo jie užsiima, su kuo susitinka, ką vedę. Ši informacija jai nereikalinga. Santykiai pasibaigė ir ji padėjo tašką.

9. Jai nieko nereiškia pasiųsti ką nors kuo toliau.

Ji nebijo pasiųsti velniop tų, kurie jai nereikalingi ir kenkia. Ji neims teisintis ar atsiprašinėti. Ją jaudina tik tai, kas turi svarbos jai pačiai. Į visa kitą jai nusispjauti.

Gyvenimas yra kur kas trumpesnis, nei mes įsivaizduojame. Todėl nerimauti dėl nesvarbių dalykų negalima. Reikia išmokti atmesti viską, kas nereikalinga. Tai sugeba tik brandi moteris. Ji eikvoja savo energiją tik tikrai reikšmingiems dalykams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *