Dilema: mylėti ar būti mylima?

Ar galima jausmuose pasiekti aukso vidurio, jei vienas iš partnerių myli stipriau už kitą? Ar visada ištekėjusi moteris turi vyrą, apie kurį svajojo? Ką geriau pasirinkti: mylėti pačiai ar būti mylimai?

Pasirinkimo problema

Neretai pasitaiko, kad šeimoje vienas partneris myli, o kitas leidžia jam save mylėti. Paprastai tokiais atvejais myli vyrai, o moterys leidžiasi į kompromisus. Kodėl? Todėl kad vyras nesistengs palaikyti santykių su nemylima moterimi, o silpnoji lytis dažnai būna linkusi kentėti dėl kokių nors priežasčių ar kvailos iliuzijos, kad partneris su laiku gali pasikeisti.

Vienos merginos nesunkiai susiranda tikrus vyrus, vertus meilės, sukuria šeimas ir gyvena laimingos. Kitoms nesiseka ir tenka pasirinkti, arba likti vienoms, arba sutikti tekėti už to, kuris pasitaikys. Nors gyvename XXI amžiuje ir moterims nedraudžiama rinktis pačioms, bet vis tiek dar nemaža jų dalis nesugeba pasinaudoti tokiomis galimybėmis.

Kad nesusidurtumėte su tokia pasirinkimo problema, reikia pirmiausia pamilti pačioms save. Aukotis pasirengusias merginas vyrai atskiria greitai ir su džiaugsmu pasinaudoja tokia galimybe. Merginos užsiplieskia meile (kartais visai negeram) savo išrinktajam, prisiriša prie jo ir tyliai kenčia, laukdamos iš jo tinkamo atsako į savo jausmus.

Jeigu mylite jūs

Kartais susikuria normali šeima, atsiranda vaikų, bet aistringus jausmus savo vyrui puoselėja tik moteris. Kuo gali baigtis tokie santykiai? Veikiausiai vyras ims vengti sekso, rečiau leisti laiką namuose, dažniau susierzinti dėl smulkmenų. Tokėtis supratimo ir dėmesio iš jo moteriai bus beprasmiška.

Vis dėlto retais atvejais sutuoktinis atsako karštais jausmais į stiprią moters meilę. Juk ir jo širdis – ne akmeninė. Kasdien matydamas, kaip moteris jį myli ir rūpinasi juo, domisi jo gyvenimu, jis gali pamilti ją iš dėkingumo. Juk tikras vyras neleis, kad moteris kentėtų. Net jei santuokoje nėra abipusės meilės, bet yra supratimas, šilti santykiai, draugiškumas ir nuoširdus rūpestis, su laiku tokioje šeimoje išauga tikra meilė.

Jeigu vyras myli jus

Daug moterų sąmoningai ryžtasi tokiam žingsniui: kai kurios dėl finansinių išskaičiavimų, kitos iš egoizmo ar savo unikalumo suvokimo. Juk malonu, kai vyras kasdien sako komplimentus, nešioja ant rankų, dievina ir džiugina dovanomis, tačiau tik pirmuoju etapu.

Po kurio laiko toks vyro elgesys pradeda erzinti, suartėjimas nebevilioja. Moteris ima pastebėti visus vyri trūkumus. Pasakų princas netenka žavesio. Jei nesate pasirengusios visą gyvenimą kentėti šalia nemylimą žmogų, geriau už tokio netekėti. Tiesa, moterų būdas gali būti permainingas. Jos gali po kurio laiko pamilti vyrą, kuriam buvo abejingos arba imti nekęsti karštai mylėto.

Geriau pasistengti netapti auka. Ir pirmuoju, ir antruoju atveju moteris tampa auka. Arba ji kankinasi dėl savo meilės be atgarsio, arba jaučiasi kalta, kad negali atsakyti meile į vyro jausmus jai.

Anaiptol ne dažnai moterims pavyksta susirasti sau į porą tinkamą vyrą, bet stengtis tai padaryti būtina. Kartais būna verta šiek tiek palūkėti, nes gyvenimas neretai pateikia siurprizų. Juk tikrai laimingas žmogus bus tas, kuris myli pats ir yra mylimas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *