Energijos mainai poroje – apie vyro pinigus ir moters švelnumą

Energijos mainai poroje skamba mistiškai ir gali atrodyti visiškai nepraktiška informacija. Tačiau nieko mistiško tame nėra ir praktiškumas lengvai patikrinamas kasdienybėje. Įsivaizduokite žmogų, kuris pasitinka jus išskėstomis rankomis, džiaugiasi matydamas, nuoširdžiai domisi kaip jums sekasi.

Dabar įsivaizduokite žmogų, kuris pasitinka priekaištaujančia veido išraiška, nepatenkintas, kalba tik apie save. Praleiskite laiką su sveiku, patenkintu gyvenimu žmogumi ir su ligotu, viskuo nusivylusiu ir nuolat basiskundžiančiu.

Pabandykite nuoširdžiai dirbti kada jūsų pastangomis džiaugiasi ir/ar už jas atsilygina ir tada, kada negaunate nieko. Nesvarbu kokia stipri jūsų psichika ir kaip atsparūs esate kitų žmonių žodžiams, nuomonėms, nuotaikoms, gyvenimo aplinkybėms – skirtumą ir netgi įtaką jūsų savijautai vienareikšmiškai pajusite. Tai ir yra energijos mainai tarp žmonių – stiprios ir silpnos, davimo bei ėmimo, sveikos ir žalingos žmogui.

Energijos mainai tarp vyro ir moters

Šiame straipsnyje kalbėsime ne apie energijos stiprumą ar kokybę, bet apie baizinį principą kaip energija dalinasi vyras ir moteris būdami pora. Šis principas gali padėti geriau suprasti kodėl santykių mokymai moko skirtingo elgesio ir skirtingų įnašų į santykius iš vyro ir moters. Kodėl moteris ieško vyro, kuris gebėtų uždirbti pinigus, patikimai tvarkytų reikalus, netaupytų ant moters, o vyrą (jau atsikandusį tiesiog grožio ir aistros) traukia moters švelnumas ir jos gebėjimas palaikyti, įkvėpti, džiaugtis vyro pastangomis.

Kodėl moteriai užtenka pasakyti nuoširdų ačiū ir vyro pastangos yra atpirktos, o vyrui tenka ne tik žodžiais, bet ir darbais parodyti savo meilę. Ir kas iš tikro slypi už to pajautimo, kad moteris yra moteriška, o vyras vyriškas, kurį imituoti galima tik tol, kol santykiai netampa artimesni.

Seksualinė ir širdies energijos

Žmogaus energetinė sistema, pagal dalį mokyklų, turi tris pagrindinius centrus – seksualinį, širdies ir mentalinį. Pas vyrus dominuoja seksualinis centras. Praktikuojantys energetines praktikas, kurių metu dirbama su šiais centrais, žino, kad būnant naujokais vyrams lengviau nei moterims gerai jausti seksualinį centrą.

Pas moteris geriau išvystytas širdies centras taigi jos jį jaučia geriau negu seksualinį. Mentalinis centras neturi nieko bendro su lytimi ir kada pora jungiasi vien tik per mentalinį centra, t.y. bendrauja tik intelektualiai ir juos sieja tik reikalų tvarkymas, santykiai palaipsniui išsausėja, tampa negyvi, techniniai. Apie mentalinę energiją šiame straipsnyje nekalbėsime.

Energijos tekmė tarp vyro ir moters vyksta ratu, t.y. vyro seksualinė energija (įvairiomis išraiškomis apie kurias pakalbėsime veliau) keliauja į moterį, pas ją kylą į širdį ir yra atiduodama vyrui, pas kurį ji leidžiasi ir vėl atiduodama moteriai kaip seksualinė energija. Kada šiame rate atsiranda stiprių trukdžių, prasideda problemos santykiuose.

Energijų išraiška

Seksualinė energija yra tas pats, kas gyvybinė energija. Ji reikalinga ne tik pradėti naujai gyvybei bet ir mums patiems gyventi, augti, kurti, būti sveikiems, darbingiems bei laimingiems. Viena iš fizinių seksualinės energijos išraiškų yra pinigai. Paprastai tie žmonės, pas kuriuos pakankamai pinigų yra pakankamai gyvybingi. Nesunku pamatyti, kada žmogus visą savo gyvybinę energiją paverčia į pinigus – jis ar ji nuolat pervargusi, liūdnas, neturi niekam daugiau nei noro nei jėgų.

Seksualinė energija taip pat naudojama fiziniam darbui, reikalams tvarkyti, problemoms spręsti. Moteris žavi tvirti, energingi, gerai uždirbantys, puikiai besitvarkantys gyvenime vyrai kurie geba gauti tai, ko nori. Tai nereiškia, kad tik tokius vyrus moterys renkasi! Bet tai yra pavyzdys kaip atrodo gerai išreikšta stipri seksualinė energija.

Širdies energija turi visai kitas kokybes. Tai švelnumas, globa, rūpestis, įkvėpimas. Širdies energija šildo, padeda atsipalaiduoti, nurimti, primena mums kodėl mes gyvename, stengiames, einame per sunkumus. Ją įkūnija švelni ir trapiai atrodanti moteris, kurios rankose karys ilsisi po sunkios kovos. Tai energija motinos, supančios ir globojančios vaiką. Vėlgi tai tik simboliniai širdies energijos pavyzdžiai.

Seksualinė ir širdies enegijos individe

Abi energijas turi tiek vyras tiek moteris. Tiksliau tariant visa energija yra seksualinė/gyvybinė, tik jos savybės gali kisti ir pasireikšti kaip širdies ar mentalinė energijos. Kaip individai mes šias energijas naudojame, jeigu sugebame, savo pačių gyvenime nepriklausomai nuo partnerio. Jeigu nemokame, tai yra naudojame tik seksualinę energiją, t.y. tik dirbame, bet darome tą be malonumo ir įkvėpimo, neturime jokių hobių, mums įdomaus laisvalaikio, interesų, tampame ganėtinai nelaimingais žmonėmis.

Jeigu naudojame tik širdies energiją, mums sunku uždirbti net elementariam išgyvenimui, trūksta stabilumo, sunku susitvarkyti su emocijomis. Laimingą ir prasmingą gyvenimą gyvenantis žmogus, ar tai būtų vyras ar moteris, geba tiek dirbti, tvarkyti reikalus, susitvarkyti su iššūkiais tiek jausti pasitenkinimą, prasmę, džiaugsmą arba iš to, ką daro arba iš to, kam naudoja uždirbtus pinigus.

Energijų mainai praktiškai

Kaip šios energijos cirkuliuoja poroje praktiškai:

  • Vyras nusivežė savo moterį į restoraną ir už tai sumokėjo (seksualinės energijos dovanojimas). Moteris akivaizdžiai rodė kaip jai gera, kokia ji patenkinta ir nuoširdžiai padekojo vyrui (širdies energijos dovanojimas)
  • Vyras labiau pasirūpina šeimos finansais (seksualinė energija), kad moteris turėtų daugiau laiko sau ir pasirūpintų savo gerbūviu, dėl ko būtų ramesnė, laimingesnė, švelnesnė t.y. turėtų pakankamai širdies energijos.
  • Vyras daro paslaugas moteriai – nuveža kur ji nori, nuperka ko jai reikia ar kas patinka, sutvarko sugedusią mašiną ir t.t. (seksualinė energija). Moteris yra dėkinga, pasidžiaugia, kaip jai pasisekė su vyru, apkabina, paglosto, prisiglaudžia (širdies energija).

Yra toks angliškas posakis – happy wife, happy life – laiminga žmona, laimingas gyvenimas. Labai daug vyrų su tuo sutinka nors labai daug moterų netiki, kad jie taip nuoširdžiai galvoja. Vyras yra laimingas dėl to, kad jo žmona laiminga kaip tik dėl to, kad iš tokios moters jis gauna taip trokštamą širdies energiją, kuri jam suteikia jėgų toliau stengtis, kad šios energijos tiekimas nenutrūktų.

Jokia moteris nemėgsta vyro, apsigyvenusio fotelyje, nes tai reiškia, kad ji negauna seksualinės energijos įvairiomis jos išraiškomis. Kad ir kaip romantiškai skambėtų vyras, grojantis po langais gitara ar rašantis poemas, kiekvienas moteris žino, jog tai labai nepraktiška kasdieniame gyvenime. Todėl per daug švelnūs vyrai pradeda sulaukti nepasitenkinimo ir nepagarbos iš savo moterų – joms patinka jų šiluma ir didelis kiekis širdies energijos – ji šildo ne tik vyrą bet moterį, tačiau seksualinės energijos trūkumas pradeda stipriai erzinti. Dožuanai, kurie dovanoja raudonas rožes kiekvieną dieną, labai žavi tačiau turi vieną problemą – jie visiškai nenusiteikę investuoti į moterį seksualinės energijos kasdienėmis jos išraiškomis.

Moterys dažnai nori poroje tarnauti darbais ir reikalų tvarkymais, iki blizgesio prižiūrėtais namais, skalbimais, valymais ir t.t. tačiau jokiam vyrui nėra įdomi išsekusi namų šeimininkė be širdies energijos resursų. Seksualios, aistringos moterys stipriai vilioja vyrus, tačiau tik trumpam nuotykiui, ne ilgalaikiams santykiams. Kad ir kokia žavinga būtų moteris, jeigu ji nepajėgi duoti vyrui pakankamą širdies energijos kiekį, turės problemų sukuriant stabilius, laimingus santykius.

Visa tai nėra vien tik psichologiniai moters ir vyro kaprizai. Tai realūs energijos mainai kurie arba įgalina tiek vyrą tiek moterį dar daugiau vienas kitam dovanoti bei to pasekoje būti laimingiems kartu, arba išsekina ir priveda prie krizės arba mirusių santykių.

Sutrikę energijų mainai

Problemos poroje prasideda tada, kada kažkuris pradeda nevykdyti savo pareigų ir neatnešti į porą tos energijos, kurią tik jis ar ji gali atnešti. O kalbant paprastai, tai nutinka tada, kada vyras liaujasi stengtis dėl moters, kad pasirūpintų jos gerbūviu, o moteris liaujasi būti dėkinga vyrui už jo pastangas, švelni ir maloni jam. Kas be ko moterys tai pat nori padėkų ir švelnumo, o vyrai labai mielai valgo skaniai pagamintą maistą, yra patenkinti, kad namai tvarkingi, vaikai prižiūrėti arba moteris prisideda prie šeimos finansų. Skiriasi skirtingų energijų procentas ir moteriai reikia daugiau seksualinės energijos iš vyro ir šiek tiek širdies, o vyrui – daugiau širdies ir šiek tiek seksualinės. Vienas iš iššūkių šiuolaikinei porai yra tai, kad abu uždirba pinigus. Paprasčiau, kada vyras uždirba daugiau, tačiau jeigu abu uždirba panašiai arba moteris daugiau, ji gali pradėti “nurašyti” vyrą kaip nepakankamą seksualinės energijos tiekėją ir uždaryti savo širdies energijos tėkmę. O kalbant “ūkiškai” – už ką jam dėkoti jei aš viską pasidarau pati? Tokiu atveju moteriai reikia pažiūrėti kur dar vyras deda pastangas vardan jos.

Konsultacijoje vyras pasakojo, kad jo moteris dažnai nori, kad jis ją nuvežtų pas gimines, o jam ten važiuoti labai nepatinka. Paklaustas, ar už tai moteris padėkoja, jis atsakė “o turėtų?”. Nei vienam nei kitam net į galvą neatėjo, kad nuvežimas pas gimines yra vyro paslauga moteriai, kurios jis neturi atlikti kaip kažką savaime suprantamo. Vežiodamas ją ir negaudamas nei padėkos nei šypsenos į savo pusę vyras išseko ir pervargo tai, ko nenori, tik savo paties resursais.

Pinigai nėra vienintelė seksualinės energijos išraiška, bet dalis moterų taip nenori būti dėkingos ir jaustis priklausomos nuo vyro, kad viską skuba padaryti pačios. Jos pasistengia, kad vyrui nebeliktų ką poroje veikti, uždaro širdies energijos tėkmę (nes jis nieko nedaro ir nenusipelnė) ir paskui stebisi, kodėl vyras liovėsi stengtis. Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl anksčiau aktyvus ir besistengiantis vyras atsisėda į fotelį ir daugiau iš jo nepasikelia – moteris jam neduoda širdies energijos, o vyro asmeniniai resursai išseko.

Taip pat išsenka moters resursai, kada vyras ignoruoja tą faktą, kad širdies energija, kitaip tariant švelnumas, dėkingumas, meilumas nėra neišsenkamas šaltinis moteryje. Vyras spaudžia moterį dirbti tiek pat, kiek jisai arba pats tinginiauja, simuliuoja veiklą, nelepina ir negloboja savo moters taip, kaip jai reikia. Moteris stengiasi tol, kol jos resursai išsenka, o tada pavirsta į niūrią, pervargusią ir nuolat nepatenkintą moterį, kuri tempia darbo jungą, bet neturi jėgų niekam daugiau.

Kuris turi pradėti pirmas?

Paprastai partneriai neblogai jaučia, ko jiems trūksta, nors būna ir kaip minėtam vyrui, kuris net neįtarė, kad moters dėkingumas poroje yra ne tik normalus, bet ir reikalingas. Kartais toks sutrikimas rodo neteisingą partnerio pasirinkimą, pvz. moteris visada buvo šalta ir sužavėjo tik savo grožiu arba su ja buvo labai smagu tiesiog gerai leisti laiką. Ji smagi vakarėlyje, bet yra labiau aikštinga negu moka būti nuoširdžiai dėkinga. Arba vyras moteriai rodė aktyvumą tik tol, kol užsikariavo moterį, o paskui moteris gana greitai perėmė santykius į savo rankas. stengėsi už abu ir poroje buvo vedama tos iliuzijos, kurią vyras sudarė pačioje pažinties pradžioje. Būna, kad vyras nesistengia net pačioje pradžioje ir moteris sukuria santykius savo pačios resursais kuriais vyras tiesiog naudojasi.

Būna, kad vyras yra šaunus, bet jis turi savas resursų ribas, savą ribotą gyvybinės energijos kiekį ir moteriai tos ribos gali būti per žemos. Ji mato, kad jeigu norės daugiau kelionių, dažnesnių vakarienių restoranuose, gražesnio buto, geresnio išsilavinimo vaikams, šis vyras to suteikti negalės. Tokiu atveju vyras pareigas vykdo, bet moteriai neužtenka jo potencialo. Pabandžiusi sukurti santykius su tokiu vyru, moteris tapti likti irzli ir nepatenkinta nebent vyras turi kitų stiprių savybių, kurios atperka jo resursų neturėjimą ir moteriai netrukdo pinigus uždirbti pačiai.

Vyrui moters potencialo taip pat gali neužtekti ir dalis moterų tiesiog nėra pajėgios būti pakankamai kantriomis, švelniomis, palaikančiomis. Vyras gali jausti stiprią trauką moteriai, tačiau kaip vyras santykiuose jaučiasi nelaimingas ir išsekęs. Kita dalis moterų tiek išdalina savo širdies energiją vaikams, draugams ir giminaičiams, kad jos visiškai neužtenka vyrui arba lieka tik trupiniai nuo stalo. Tai pagrindinė priežastis, kodėl daliai vyrų vaikų gimimas yra skaudi tema – tai yra ta diena, kada visa moters energija pradeda atitekti vaikui ir niekada nesugrįžta vyrui. Tuo tarpu vyras metų metus daro įnašus rūpindamasis šeima tik savais resursais kol išsenka ir šeima jam tampa ne džiaugsmas ir pasididžiavimas, o jungas. Moteris toliau gauna seksualinę energiją iš vyro, tačiau visą ją, kaip širdies energiją, atiduoda vaikui. Dalis moterų ją atiduoda net ne vaikams, o naminiams gyvūnams ir vyras pradeda jaustis keistai, kada jo moteris su šunimi elgiasi švelniau negu su juo.

Jei norite išsiaiškinti, kur iš tikro nutrūko energijos mainai (o gal jų niekada nebuvo) – pradėkite daryti savo dalį. Darykite ją nuoširdžiai ir stebėkite, ar partnerio elgesys keičiasi. Ar vyro motyvacija po truputį atsigauna ir didėja? Ar moteris labiau atsipalaiduoja, tampa švelnesne, malonesne? Tik tos poros, kurios geba labai atvirai kalbėti tarpusavyje ir neskaudinti vienas kito kalbantis sunkiomis temomis, gali informuoti partnerį apie trūkumą iš jo ar jos pusės, o juo labiau parodyti tokį straipsnį kaip šis. Kitais atvejais partneris tai priims kaip priekaištą ir greičiau turėsite konfliktą nei sprendimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *