Frazės, išduodančios, kad vyras jūsų nebemyli

Kurti meilės santykius – sunkus darbas ir didelė atsakomybė. Visada norisi, ypač moterims, žvilgtelėti į ateitį ir sužinoti, ar sąjunga bus ilgalaikė, o gal iš viso neverta nieko pradėti. Bet gyvenimas primena loteriją – niekada nežinai, kaip viskas pasisuks.

Žinoma, pabaigos nenumatysi, bet atpažinti momentą, kai vyras ėmė prarasti susidomėjimą jumis ar liautis mylėjęs, įmanoma. Juk svarbiausia – laiku griebtis santykių gelbėjimo priemonių arba išeiti, kol galutinai savęs neiškankinote.

Psichologai teigia, kad, nors visi vyrai skirtingi, egzistuoja tam tikro elgesio šablonai, taip pat frazės, signalizuojančios, kad santykiai eina link žlugimo arba nuo pat pradžių nebuvo rimti.

1. „Aš nieko tau neprivalau, o juolab neprivalau tau aiškintis“

Pavyzdžiui, vyras vėlai grįžo namo ir į klausimą „Kur buvai? Aš jaudinausi…“ atsako: „Aš neprivalau tau duoti ataskaitų.“ Ne, tai visai nereiškia, kad jis buvo su kita moterimi. Tai rodo, kad jis tiesiog atšalo jūsų atžvilgiu.

Įsimylėjęs vyras atsakytų, kad turėjo daug reikalų arba kad kažką sutiko pakeliui į namus. Mylintys žmonės kiekvieno klausimo nesuvokia kaip priekaišto.

2. „Manęs tai nejaudina“

Vyras – moters atrama. Stipriosios lyties atstovas iš prigimties turi ginti ir padėti savo antrajai pusei. O jeigu į prašymus ar pasakojimus apie problemas išgirstate: „Tai ne mano rūpestis“ arba „Tai tavo problemos“, žinokite – artėja išsiskyrimas. Jūs ir pati tai greičiausiai suprantate, bet sunku priimti šį faktą. Tačiau kam reikalingas vyras, su kuriuo viską reikia spręsti ir daryti pačiai?

Mylintis vyras visada padrąsins, padės ar bent jau pabandys. Santykiuose nėra vietos abejingumui.

3. „Kas nors nepatinka – susirask kitą“

Visi mes ne idealūs, bet, kad ir kas ką sakytų, žmonės sugeba keistis ir turi tai daryti. Tik kvailas žmogus netobulėja ir nedirba su savimi. Moteris gali padaryti pastabą ar patarti, kaip geriau ką nors padaryti. Nemylintis vyras pasakys: „Jeigu tavęs kas nors netenkina, susirask kitą“ arba „Na, ir ieškokis sau romantiko, patarėjo…“ Šitaip vyras jumis manipuliuoja ir tiesiai išsako savo abejingumą.

Mylintys žmonės visada bandys rasti kompromisą, analizuodami save ir artimo žmogaus patarimus. Žinoma, svarbu ir tai, kaip jūs užsimenate, jog kai ką reikia keisti. Suprantama, jeigu jūs amžinai kabinėjatės, tokio atsakymo ilgai laukti neteks.

4. „Aš tavimi netikiu“

Atsiminkite: pernelyg pavydūs vyrai arba nepasitiki savimi, arba yra despotai. Jeigu jis kabinėjasi prie kiekvieno jūsų žingsnio, o už 15 minučių pavėlavimą namo ar išsikrovusį telefoną surengia tikrą tardymą ir į kiekvieną jūsų atsakymą sako: „Aš vis tiek tavim netikiu“, jis tiesiog ieško preteksto ginčui arba bando maskuoti savo trūkumus.

Įsimylėjęs visavertis vyras gali išklausyti ir išgirsti, jis nekelia skandalų dėl smulkmenų. Pasitikėjimas – santykių pagrindas.

5. „Man tas pat“

Jūs prašote jo padėti išsirinkti suknelę ar apavą, o jis sako: „Daryk, ką nori, tik greičiau.“ Čia kvepia abejingumu. Visais klausimais, kurie jo tiesiogiai neliečia, vyras siūlo jums daryti taip, kaip pati norite.

Besidomintis savo moterimi vyras visada nori dalyvauti jos gyvenime ir nesusierzina dėl menkniekių. Nors tampyti jo dėl kiekvieno menkniekio taip pat nereikia.

6. „Tu išsidirbinėji“

Kai jūs sakote, kad jūsų kas nors netenkina, arba kad jaučiate, jog jis jums skiria nepakankamai dėmesio, vyras sako: „Tu išsidirbinėji.“ Galbūt jis ir teisus, bet paprašykite jo pagrįsti savo požiūrį.

Įsimylėjęs vyras pasakys ką nors panašaus į „Tiesiog aš daug dirbu ir pavargstu. Bet juk dėl tavęs stengiuosi.“ O kai tik atšąla, pradeda erzintis ir kaltinti jus įkyrumu.

7. „Aš iš tiesų tave myliu“

Atrodytų, kas blogo gali būti meilės prisipažinime? Bet įsiklausykite, ten daug perteklinių žodžių. Frazės su tokiais priedais, kaip „Aš tikrai tave myliu“ ar „Žinoma, aš tave myliu“, paprastai sakomos siekiant save pateisinti. Gali būti, kad vyras bando manipuliuoti jūsų jausmais.

Vyrai paprastai nedaugžodžiauja, ir jeigu myli, tiesiog sako: „Aš tave myliu“.

OriginalasNaujienos iš interneto

One thought on “Frazės, išduodančios, kad vyras jūsų nebemyli”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *