Frazės, kurių jokiu būdu negalima sakyti vyrui

Šeimos gyvenimo beveik neįmanoma įsivaizduoti be konfliktų. Net jei jūs mylite ir vertinate vienas kitą, anksčiau ar vėliau kyla situacijos, sukeliančios kivirčus. Laimei, jūs galite išvengti tam tikrų frazių, kurios dažnai šeimoje kelia nesantaiką. Kokie žodžiai niekada nepadeda sustiprinti santykių?

1. „Būk vyras!“

Šią frazę kiekviena moteris buvo ištarusi bent kartą savo gyvenime. Pagalvokite: vyrai iš prigimties yra patinai – stiprūs, ištvermingi, nepriklausomi. Tokie žodžiai ne tik įžeidžia jūsų draugą, bet ir atima norą siekti savo tikslų. Juk vyrui mylimosios akyse norisi atrodyti stipriu ir narsiu, jausti jos pripažinimą ir susižavėjimą. Užuomina, kad jūsų sutuoktinis nėra pakankamai vyriškas, atima iš jo norą būti tikru gynėju. Geriausiu atveju partneriui tiesiog nusibos klausytis jūsų kaltinimų, ir jis visiškai nustos reaguoti į jūsų prašymus. Tačiau tikėtina, kad vyras norės surasti paguodą kitos moters glėbyje, kuriai jo vyriškumas nesukels abejonių.

2. „O štai mano buvusysis…“

Lyginti savo dabartinį vyrą su buvusiu – neleistina visuose santykių etapuose. Nesvarbu, kam bus skirtas jūsų palyginimas. Užsiminimas apie praeities aistras nebus naudingas jūsų šeimos laimei.

3. „Brangusis, apie ką dabar galvoji?“

Apie žvejybą, darbo terminus, šaudymą ir ar verta suvalgyti dar vieną porciją sriubos. Kitaip tariant, jūsų vyras galvoja ne apie tai, ką jums norėtųsi išgirsti. Skirtingai negu moterys, vyriškoji pusė yra labiau linkusi į veiksmus, negu į ilgesnius apmąstymus. Tokie klausimai vyrui kelia susierzinimą.

4. „Tau neatrodo, kad aš sustorėjau?“

Dar vienas nervinantis klausimas. Pirma, taip jūs pati atkreipiate partnerio dėmesį į savo trūkumus. Kai kurie vyrai gali nepastebėti pakeistos plaukų spalvos, ką jau kalbėti apie papildomus 300 gramų, kuriuos šį rytą pastebėjote ant svarstyklių. Antra, kokį atsakymą norite gauti? Tikrai ne pastabą apie tai, kad jums iš tikrųjų laikas pradėti sportuoti.

5. „Tikrai ne šiandien. Skauda galvą…“

Vienas dalykas, jei esate iš tikrųjų labai pavargusi ar blogai jaučiatės. Visai kas kita – kai jūs tyčia atimate iš sutuoktinio malonumą tam, kad jį pamokytumėte ar nubaustumėte. Būkite atsargi: apribodama seksualinį gyvenimą auklėjimo tikslais, jūs provokuojate vyrą ieškoti labiau sukalbamos partnerės, kuriai niekada nieko neskauda.

Parengė Evelina Parniavskaja

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *