Galingi moteriškos energijos šaltiniai

Emociškai moteris devynis kartus stipresnė už vyrą. Dėl to sunku pervertinti jos įtaką visoms gyvenimo sferoms. Moteriška energija vaidina didelį vaidmenį mezgant gilius santykius, kuriant namuose grožį ir jaukumą, rūpinantis artimaisiais, įkvepiant aplinkinius. Sakoma, kad jeigu moteris laiminga, tai laimingi visi aplinkui.

Kurgi paimti moteriškos energijos, kad galima būtų jaustis laimingai ir harmoningai?

Ištikimybė

Pats galingiausias moters galios šaltinis yra ištikimybė. Kadangi moters jausmai labai stiprūs, svarbu, kad jie susikoncentruotų ties vienu žmogumi, esančiu šalia. Jeigu moters galvoje ir širdyje daug objektų, neįkainuojama energija išsisklaido be jokios naudos.

Sveikas maitinimasis

Pašalindamos kenksmingus produktus iš savo raciono, moterys išvalo organizmą nuo šlakų, kaupia energiją ir gali lengvai kontroliuoti savo svorį. Moters racione turi būti daug vaisių, daržovių, riešutų, ankštinių ir pieno produktų. Ir kaipgi be desertų! Smaližės visada gali sau leisti natūralius skanėstus. Medikai tvirtina, kad normaliam moters hormoninės sistemos darbui tiesiog būtini saldumynai.

Vienuma

Kad gerai pailsėtų ir susitvarkytų chaosą galvoje, moteris turėtų bent kelis kartus per savaitę pabūti viena. Galima paskaityti mėgstamą knygą prie židinio ar parke, galima pasivaikščioti po mišką, pamedituoti ant upės kranto. Tinka bet koks užsiėmimas, kuris ramina ir leidžia pabendrauti su savo vidiniu pasauliu.

Kūryba

Moteris prasiskleidžia kaip žiedas, kai užsiima kūryba. Čia svarbu ne rezultatas, o pats procesas – kai kuriama kažkas naujo ir nuostabaus, kai atskleidžiamas unikalus talentas. Moteris gali tapyti, rašyti eiles, kepti skanius tortus ar megzti šiltas kojines vaikams. Laimę teikia pats procesas.

Kelionės

Moterys keliautojos visada skiriasi nuo keliautojų vyrų. Moters kelionė prasideda gerokai prieš išvykimą: jau planuodama ir apgalvodama būsimos kelionės niuansus, moteris patiria begalę teigiamų emocijų. Naujų miestų ir šalių atmosfera, architektūros šedevrai, gamtos lobiai – įspūdžiai ilgam įsirėžia moters atmintyje ir leidžia jai pajausti įkvėpimą ir laimę.

Dienoraštis

Daugybė mergaičių nuo vaikystės rašo dienoraščius. Nesusimąstėte, kodėl? Kiekvieną minutę moters galvoje kyla šimtai įvairiausių minčių, emocijų, svajonių, idėjų. Visa tai svarbu užrašyti, sutvarkyti, surūšiuoti. Kai damos rašo apie savo jausmus, pergyvenimus ir planus, ant popieriaus jos išlieja savo dvasinę būseną. Tai leidžia geriau pažinti save, savo troškimus ir pajausti šviežių jėgų antplūdį.

Pagalba kitiems

Moteris realizuoja save santykiuose, demonstruodama savo tikrosios prigimties bruožus – gailestingumą, nesavanaudiškumą, besąlygišką meilę. Išklausyti geriausią draugę sudėtingoje situacijoje, pamaitinti benamį gyvūnėlį, pasirūpinti pagyvenusiu žmogumi, pradžiuginti vaikus, kuriems nebuvo lemta patirti šeimos jaukumo – visa tai būdinga kiekvienai moteriai. Padėdama kitiems, ji jaučiasi laiminga.

Dėkingumas

Kiekvieną dieną galima rasti šimtus progų padėkoti gyvenimui: už sveikatą ir grožį, šviesius ir jaukius namus, artimuosius ir draugus, galimybę užsiimti mėgstama veikla ir daugybę kitų dalykų. Akcentuodama tai, ką turi ir už ką galima būtų padėkoti pasauliui, moteris įsileidžia į savo gyvenimą dar daugiau nuostabių dalykų.

Gražūs drabužiai ir papuošalai

Teisingai parinkti ir suderinti drabužiai bei papuošalai leidžia moteriai visada jaustis gražia ir pasitikinčia savimi. Ypatingo moteriškumo ir žavesio damoms suteikia suknelės, ilgi sijonai.

Pasisėmusios energijos iš galingų čionai išvardintų šaltinių, moterys pasijaučia laimingesnės, jaučia daugiau meilės, džiaugsmo ir gali visu tuo pasidalinti su aplinkiniais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *