Gaudynės su vaikinu – kaip bėgti, kad jis vytųsi?

Įsivaizduokite situaciją: medžiotojas išeina į mišką, braunasi į jo tankmę ir staiga pamato tupintį zuikį. Jį apima azartas – tuoj atsitiks kažkas įdomaus. Jau ruošiasi gaudyti, o zuikis pasielgia netikėtai. Užuot bėgęs tolyn, šoka išskėstomis rankomis prie medžiotojo ir šaukia: „Pagaliau aš tavęs sulaukiau! Imk mane.“

„Regis, koks skirtumas, kas ką gaudo? Svarbu, kad žmonėms būtų gera kartu. O praktika rodo, kad skirtumas yra. Vyrams gyvybiškai svarbu, kad šalia būtų moteris, kurią jie sunkiai „sumedžiojo“, – aiškina psichologė Julija Svijaš.

Kodėl reikia bėgti?

Tokios gaudynės pirmiausia reikalingos ne merginai, o jos mylimajam. Jam svarbu pasijusti nugalėtoju, sugebančiu sumedžioti grobį. Tai, kas lengvai gaunama, yra neįdomu. Kur kas įdomiau laimėti trofėjų, dėl kurio reikėjo gerokai pasistengti.

Vyras pasirengęs dalytis savo laiku, emocijomis, pinigais, asmenine erdve su ta moterimi, kuri jam yra vertybė. O vertybe taps ta moteris, dėl kurios reikės įveikti sunkumus, nugalėti drakoną, įkopti į aukštą bokštą ir pan.

Kodėl merginos pačios vaikosi, o ne bėga?

Deja, dažnai pažeidžiama natūrali tvarka ir moteris elgiasi kaip medžiotojas, o vyras tampa jos grobiu. Anot psichologės, silpnosios lyties atstovė ima šautuvą į rankas ir sako zuikiui: „Nesirūpink, aš viską sutvarkysiu!“

Kaip tai pasireiškia realiame gyvenime? Merginos visaip stengiasi patikti vaikinams, rodo iniciatyvą, kabinasi, rašo į socialinius tinklus, skiria pasimatymus, stengiasi nustebinti lovoje ir daro viską, kad tik palengvintų vaikinams gyvenimą.

Keista, bet vaikinų susidomėjimas tokiomis merginomis akimirksniu išblėsta. Kam stengtis, jeigu viskas lengvai pasiekiama?

Tokiais atvejais merginos nebesijaučia vertybėmis. Joms atrodo, kad nėra vertos visų tų pastangų, žygdarbių, gėlių, serenadų po balkonais. Jos nesijaučia pakankamai gražios, pakankami lieknos, pakankami įdomios. O dar tėvai aiškino, kad reikia būti stiprioms ir griebti jautį už ragų.

Merginai būtina įsisąmoninti: kad ir kokia ji būtų, ji yra vertybė. Ir sau, ir vaikinams.

Dažnai merginos bijo, kad jeigu ims bėgti, jų gali niekas nesivyti. „Pagalvokite, ar norite būti su vaikinu, kuriam esate tokia nereikalinga, kad jis net nenori pabandyti jūsų užkariauti?“ – pataria psichologė.

Merginos dažnai bijo pasirodyti per žiaurios ir per šaltos, kad neatbaidytų nuo savęs vaikinų. Tada jos nesupranta paprastos tiesos, kad toks šaltumas ir abejingumas (žinoma, saikingas) tik kursto vaikinų susidomėjimą. Nepamirškite: medžiotojui kyla noras gaudyti tik tą grobį, kuris bėga. Jeigu grobis pats puola į rankas, tai medžiotojas stengiasi jo atsikratyti.

Ką daryti, kad jūs bėgtumėte, o jis gaudytų?

1. Priimkite faktą, kad jūs – vertybė. Tai nereiškia pasipūtimo ar vulgaraus elgesio. Moters vertė – tai vidinis jausmas, kad esate vertingas žmogus, kuriam įdomu su savimi. Nereikia galvoti apie tai, kaip patikti vaikinui, stenkitės patikti sau.

2. Leiskite vaikinui aktyviai demonstruoti susidomėjimą jumis. Jeigu bėgiosite paskui jį, tai pasijusite bjauriai, nes elgsitės nenormaliai. Suteikite jam galimybę rodyti iniciatyvą: pakviesti į pasimatymą, parašyti laiškelį ar trumpą pranešimą pirmam, pasitikti po darbo. Tokie dalykai jums gali atrodyti it smulkmenos, bet vaikinui bus labai svarbūs, nes jis žingsnis po žingsnio stengsis išsikovoti teisę būti šalia jūsų.

3. Suteikite jam progą laukti jūsų. Žinoma, ne valandą sėdėti mašinoje po langais, kol matuositės vieną suknelę po kitos. Nebėkite paknopstomis prie telefono, kai tik išgirstate skambutį, nekeiskite visų savo planų dėl pasimatymo su juo. Žinoma, pažinties pradžioje labai sunku atsispirti troškimui kiekvieną minutę būti su juo, tačiau prisiminkite vieną taisyklę. Jeigu šiandien leisite jam pasijusti tikru medžiotoju, tai rytoj jūsų santykiai pereis į naują – kokybiškesnį – etapą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.