Geležinės 72 valandų ir 20 minučių taisyklės

20 MINUČIŲ

Neretai atrodo, kad tikslo pasiekti neįmanoma. Tačiau įgyvendinti svajones visiškai realu. Egzistuoja strategija, kuri padės tau pasiekti tikslą, pradedant nuo mažų kasdieninių etapų. Ji vadinama Mažų Žingsnelių Strategija. Taisyklės esmė – nereikia iš karto iš verstis per galvą, siekiant tikslo, pakanka skirti šiam reikalui viso labo 20 minučių kiekvieną dieną. Tokį laiko tarpelį visada galima surasti ir atkentėti, net jei visiškai nesinori tuo užsiimti.

Šita taisyklė – puikus būdas kovoti su tinguliu ir ji puikiausiai sustiprina motyvaciją.

  • Skirk 20 minučių per dieną sportui ir nebereikės rūpintis sveikata;
  • Skirk 20 minučių per dieną namų tvarkymui – pamirši betvarkę;
  • Skirk 20 minučių per dieną susikaupti – pamirši, kas yra kūrybinė krizė;
  • Surask 20 minučių per dieną išklausyti sutuoktiniui ir nebereikės rūpintis santykiais;
  • Skirk 20 minučių per dieną įsiklausymui į save, asmeniniams užrašams – pamirši idėjų stygių;
  • Skirk 20 minučių per dieną darbui, susijusiam su pajamų šaltinio kūrimu ir nereikės jaudintis dėl finansų;
  • Surask 20 minučių poilsiui, ir gali pamiršti nuovargį.
  • Skirk 20 minučių per dieną naudingų knygų skaitymui ir tu neišvengiamai tapsi ekspertu.

Jeigu viską atidedi ateičiai, tai ši taisyklė padės atsikratyti tingulio. Skirdamas vos 20 minučių per dieną netgi nemėgstamam dalykui, padidinsi savo šansus pasiekti sėkmę bet kokioje srityje. Pakanka tiktai pradėti.

72 VALANDOS

Kiekviena žmogus turi svajonę, ji gali būti maža ar labai didelė. Kad svajonė taptų realybe, reikia ne tik teisingai suformuluoti troškimą, bet ir padirbėti pagal jau minėtą 20 minučių taisyklę. O dabar pakalbėsim apie dar vieną labai svarbią taisyklę.

Vokiečių rašytojas ir verslo treneris Boras Šeferis aprašė taip vadinamą 72 valandų taisyklę. Jos esmė paprasta – jei  atsirado kažkokių planų ar svajonių, turi pradėti jų siekti per 72 valandas nuo atsiradimo momento. Tai gali būti visiškai nereikšmingas pirmasis žvilgsnis, tačiau būtinai turi vesti link svajonės išsipildymo.

Ir psichologai, ir mistikai turi savus požiūrius į 72 valandų taisyklę.

Mistikai tvirtina, kad jeigu tu nieko nesiimsi savo svajonei įgyvendinti, Visata atmeta norus kaip nereikšmingus ir daugiau nebepadeda juos įgyvendinti.

Psichologai gi kalba, kad tavo pasąmonė irgi skirsto planus bei svajones į reikšmingus ir nereikšmingus pagal tai, kaip rimtai ketini jų imtis. 72 valandos, t.y. 3 paros – kaip tik ta laiko atkarpa, kai noras dar šviežias ir jį reikia patvirtinti veiksmais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *