Geriausi atkirčiai nepakenčiamam žmogui

Kiekvienam gyvenime pasitaiko susidurti su storžieviu, kuris ilgam sugadina nuotaiką. Šie patarimai padės jums oriai ir garbingai išsisukti iš nemalonios situacijos ir išsaugoti savo nervus.

1 situacija

Atsitiktinis įtūžęs tipas

Su juo galite susidurti viešajame transporte, parduotuvėje, eilėje prie kasos, poliklinikoje ar tiesiog gatvėje. Šis susierzinęs žmogus gali piktintis viskuo ir imti kelti jums nepagrįstas pretenzijas. Pasakykite jam ką nors netikėto, pavyzdžiui, „Ir jus sveikinu su Naujais metais!“, nors bus pats vasaros įkarštis. Kol storžievis stengsis suvokti jūsų pranešimą, galėsite ramiai pasitraukti.

2 situacija

Nemalonus kolega

Jis gadina jums nuotaiką nuo pat ryto, įsiverždamas į kabinetą ir išliedamas nepasitenkinimo ir apmaudo pliūpsnius. Jis mėgsta aiškintis santykius dėl niekų ir kalbėti bjaurius žodžius. Kaip jį nukenksminti? Perkelkite bendravimą į elektroninį paštą. Kitą kartą, kai kolega bandys sugadinti jums dieną, pasakykite, kad bendrausite tik elektroniniu paštu. Laiškuose žmonės paprastai stengiasi suvaldyti savo emocijas.

3 situacija

Nostalgijos kankinamas niurzga

Jums tenka po pusvalandį klausyti, kaip gerai jam buvo prieš penkerius metus dirbti kitoje vietoje arba kokius skanius pyragus kepdavo jo mama – tokių dabar niekas nemoka. Kodėl žmonės mėgsta skųstis, dejuoti ir aiškinti, kad anksčiau buvo geriau? Žinoma, tuo periodu pašnekovas jautėsi laimingesnis nei dabar, bent jam taip atrodo. Bet jūs neprivalote klausytis jo skundų. Pasakykite: „Žinai, aš nemėgstu kalbėti apie praeitį ir leistis į prisiminimus. Man dėl to nuotaika sugenda.“ Daugiau jis prie jūsų nekibs, ieškos kitos aukos.

4 situacija

Suirzę darbuotojai

Tikriausiai padavėjui sugadino nuotaiką ankstesnis klientas, bet dabar jis daro viską, kad atgautų pusiausvyrą. Galbūt jį įžeidė ankstesni lankytojai ir dabar jis negali nusiraminti. Pasistenkite išreikšti užuojautą: „Žmonės neturi taip grubiai elgtis, man labai gaila, kad jus sunervino. Iš tikrųjų norėčiau atsiprašyti už tuos žmones.“ Žinoma, kad jūs niekuo dėti, bet jūsų supratimas ir empatija pataisys jam nuotaiką ir padarys jūsų bendravimą malonesnį.

5 situacija

Pykstantis vyras

Jis parėjo namo po sunkios darbo dienos ir ima priekaištauti namiškiams. Jūs puikiai žinote, kad jo pykčio priežastis – visai ne jūs, tačiau neprivalote kentėti priekabių. Nepradėkite aiškintis santykių, geriau padarykite pertrauką, išeikite į kitą kambarį ar į lauką pasivaikščioti. Duokite vyrui galimybę nusiraminti pačiam. Neverta imti giliai į širdį jo žodžių, o santykių aiškinimąsi atidėkite tam momentui, kai jis bus visai ramus.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *