Geriausias būdas tėvui išauginti laimingą dukrą

Turbūt kiekvienas tėvas nori, kad jo dukra užaugtų tikra moterimi, savimi pasitikinčia ir laiminga, kad sugebėtų išvystyti geriausias savo moteriškas savybes.

Ir iš tiesų visa tai yra tėvo galioje. Kaip tai pasiekti? Motyvuokite ją.

Rodykite savo dukrai, kad moteris yra mylima, ir viskas!

Tai yra senas, iš vedų mus pasiekęs mergaičių auklėjimo principas. Tėvas turi demonstruoti savo meilę ir švelnumą jos motinai, tada mergaitė pati vaikščios su šypsena, stebėdama kiekvieną motinos judesį ir kopijuodama ją.

Mergaitė matuosis motinos aukštakulnius, virs sriubas iš smėlio, guldys miegoti kiškius ir pelytes, skaitys knygutes ir dainuos lopšines. Kopijavimas – geriausias mokymosi būdas iš visų, kuriuos žino žmonija. Ir nėra reikalo išradinėti kokių nors sudėtingų metodikų, kurias dažniausiai kuria žmonės, patys neturintys vaikų arba beveik nematantys jų, nes per daug užsiėmę savo karjera.

Kai tėvas stipriai myli savo dukters motiną, tai mergaitė įgauna motyvaciją ir paskatinimą vystyti savo moteriškąsias savybes.

Tėvas myli dukrą demonstruodamas meilę jos motinai ir rūpindamasis ja, o motina, jausdamasi saugi ir mylima, gali nesavanaudiškai dalyti savo meilę dukrai, tokiu būdu kurdama jai puikią ir laimingą ateitį.

Kaip viskas paprasta, ar ne tiesa?!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *