Gimei vyrui – iš anksto automatiškai dėl visko kaltas. Vyrų demonizavimas

Pastebėjau negatyvią tendenciją komentaruose po straipsniais apie vyrų ir moterų konfliktus, nesutarimus ir pretenzijas dėl pilvukų, drabužių ir kitų su išvaizda susijusių dalykų.

Po straipsniu „Nusiimk tas siaubingas sportines kelnes ir apsiauk aukštakulnius!”, kuriame buvo kalbama apie vyrų pretenzijas moterims dėl išvaizdos, komentarai gynė moteris: esą, kadangi vyras reiškia pretenzijas dėl savo žmonos išvaizdos, reiškia, jis jos nemyli, nepriima ir apskritai yra neteisingas ir blogas žmogus.

Po straipsniu „Vyras atrodo kaip sulaukėjęs keliautojas po poliarinę šiaurę”, kuriame buvo kalbama apie moterų pretenzijas vyro pilvukams ar barzdoms, komentaruose vėlgi ginamos moterys, kaltinant vyrą aptingimu ir nenoru įtikti žmonai.

Susidaro įspūdis, kad nesvarbu, kas ką kritikuotų: vyras moterį ar moteris vyrą, rezultatas toks pats – dėl visko automatiškai kaltas vyras.

Kodėl moterys demonizuoja vyrus?

Šiuolaikiniame pasaulyje užgimė nemaloni tendencija nuvertinti ir smerkti vyrus. Moterys skaito nesibaigiantį straipsnių srautą ir vos tik kas – tuojau pat užklijuoja vyrui narcizo, egoisto ar smurtautojo etiketę. Tačiau realiame pasaulyje narcizų ir smurtautojų labai mažai, jų nepalyginamai mažiau nei adekvačių vyrų.

Mielos moterys, liaukitės demonizuoti vyrus. Jeigu jūsų santykiuose yra problemų, pradėkite nuo savęs ir pabandykite užmegzti kontaktą. Reikia kalbėtis, tartis, ieškoti bendradarbiavimo variantų, išmokti atpažinti savus ir suprasti vyro poreikius.

Pirmiausia įsitikinkite, kad išbandėte visus normalaus bendravimo būdus ir nė vienas iš jų išties nesuveikė. Jeigu po to vyras ir toliau jus ignoruoja, augina barzdą iki grindų, iš kur bučinio metu byra vakarykščio kepsnio gabalėliai, reiškia pretenzijas ir neleidžia atsikvėpti – tuomet taip, reikėtų pagalvoti apie tai, kad vyras turi kokią nors diagnozę arba pasvarstyti apie pasitraukimą iš santykių .

Negalima dėl menkiausios priežasties įsmukti į vargšės nelaimingos (ir visada viskame teisios) aukos būseną, visur matyti vien skriaudikus ir nuvertinti visus pasaulio vyrus.

Jei vyruose matome vien smurtautojus, mes tik dar labiau sustipriname šią negatyvią kiekvieno žmogaus asmenybės dalį. Geriau palaikykite jo pozityvią dalį, ir tada gerų vyrų aplink atsiras vis daugiau ir daugiau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *