Godžiausias Zodiako ženklas, anot astrologų

Kai kuriems žmonėms niekada nebūna gana. Juos valdo galios poreikis, todėl juos tenkina tik puikūs pietūs, apsipirkinėjimas ir brangus šampanas. Šie tipai taip pat gali būti savanaudiški, kai kalbama apie kitų žmonių laiką ir dėmesį, kurių jie niekada nesiliauja prašę.

Jei pažįstate žmogų, kuris visada ima ir nori daugiau, dėl to gali būti kalta astrologija. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie ženklai, astrologų teigimu, yra godžiausi.

6 Ožiaragis

Ožiaragiai dažnai jaučiasi nesaugūs. Jie pasimeta stengdamiesi būti geriausi, o kai save nuvilia – nusivilia. Norėdami tam pasipriešinti, jie be galo stengiasi.

„Ožiaragius valdo Saturno planeta, vadinama „apribojimų planeta”, todėl Ožiaragiai gali jaustis taip, tarsi jiems visada ko nors trūktų”, – aiškina „CrystalDigest” įkūrėja ir astrologė Kelly Grayson.

„Dėl to jie gali labai priešintis dalijimuisi ir kaupti išteklius iš baimės, kad vėliau jų neužteks.”

Dėl šio nesaugumo jie labai ambicingi, ypač valdyboje.

„Jie gali negailestingai siekti sėkmės ir dažnai gali būti pastebėti kopiantys karjeros laiptais”, – sako Grayson. Jie taip pat atsargiai elgiasi su savo pinigais, todėl dėl šio pasipriešinimo išlaidoms gali atrodyti godūs.

5 Skorpionas

Intensyvūs Skorpionai nemėgsta dalytis.

„Jie visada rūpinasi savo rezultatais ir nesiryžta dalytis sunkiai uždirbtais pinigais”, – aiškina Greisonas, apibūdindamas juos kaip „savininkiškus ir kontroliuojančius”.

Jie dažnai gana griežtai pasakoja apie savo finansus ir gali dėti daug pastangų, kad nuslėptų savo uždarbį nuo kitų (ir turėti priežastį išsisukti nuo mokėjimo).

Šis paslaptingas ženklas taip pat reikalauja, kad visą laiką būtumėte sutelkęs į juos dėmesį.

„Jie neįtikėtinai pavydūs ir reikalauja viso artimiausių žmonių dėmesio”, – perspėja MediumChat astrologė Tara Bennet. O jei nesuteiksite jiems pripažinimo, kurio, jų manymu, jie nusipelnė, „Skorpionai pasinaudos savo manipuliavimo galiomis, kad jį užsitikrintų”, – sako ji.

4 Žuvys

Žuvys yra savininkiškiausios, kai kalbama apie jų laiką, kurį jos labai vertina.

„Kai kas gali sakyti, kad Žuvys yra godžios, nes nori viską pasilikti sau, tačiau iš tiesų Žuvys tiesiog supranta to, ką turi, vertę”, – sako Grayson.

Nesitikėkite, kad Žuvys pasidalys su jumis tuo, su kuo susitikinėja, ar savo tikraisiais jausmais, nebent visiškai jumis pasitikės, o tam gali prireikti laiko.

Taigi, nors jie nėra godūs materialiniams dalykams, jie būna grobuoniški asmeninio gyvenimo atžvilgiu.

3 Jautis

Šis ženklas mėgsta gražius daiktus.

„Jaučio ženklai yra gana materialistiški ir visada ieško būdų, kaip įsigyti daugiau daiktų”, – pastebi Grayson.

Kadangi jie visada trokšta daugiau, dažnai taupo didesniems ir geresniems daiktams. Jautis gali labiau nei kitas ženklas mėgti gražią vakarienę, bet jei prie jų prisidedate, būkite pasiruošę atverti piniginę.

„Jaučiai mėgsta prabangą ir tradicijas, bet nemėgsta apmokėti sąskaitų”, – pataria Bennet. Nors jie mielai lepina save gražiais daiktais, jie nedažnai išlaidauja bičiuliams.

„Jų sunkiai uždirbti pinigai skirti tik jiems patiems ir niekam kitam”, – sako Bennet.

2 Mergelė

Šis hiperkritiškas ženklas nemėgsta dalytis ir visada ieško būdų, kaip sutaupyti, o tai reiškia, kad apie didelį pirkinį jie galvos valandų valandas ar net dienas.

Greisonas sako, kad Mergelės „dažnai būna labai taupios ir netgi gali būti laikomos šykščiomis”.

Bennet priduria, kad Mergelės „prabangaus gyvenimo būdo nori tik sau, nesirūpindamos, kaip gyvena kiti”.

Todėl dažnai manoma, kad jos yra apskaičiuojančios, nesirūpinančios niekuo, išskyrus save, siekdamos gauti tokį gyvenimą, kokio, jų manymu, nusipelnė.

1 Liūtas

Šie ambicingi, statuso apsėsti žmonės visada nori būti dėmesio centre. Grayson vaizduoja Liūtus kaip „išdidžius ir arogantiškus” ir sako, kad juos „dažnai galima sutikti besipuikuojančius savo turtais”. Todėl Liūtai yra tie, kurie rengiasi taip, kad padarytų įspūdį, arba perka prašmatnius namus.

Tačiau Liūtų arogancija neapsiriboja vien materialine nuosavybe.

„Būdami džiunglių karaliai, jie mano, kad turi teisę susigražinti visą dėmesį, ir padarys viską, kad jį pasiliktų sau”, – sako Bennet.

Jei neapipilsite jų garbinimu, tikėkitės, kad Liūtai parodys savo tikrąjį godumą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *