Hemorojaus gydymas be skausmo – (ne)įmanomas

Hemorojus – tai nemaloni ir skausminga problema, su kuria tenka susidurti daugeliui. Įvairaus amžiaus vyrai ir moterys dėl žalingų įpročių ir gyvenimo būdo kenčia nuo hemorojaus. Laimė, šiandien hemorojaus gydymas yra įmanomas be skausmo. Ir tai ne vienintelis gydymo lazeriu privalumas, kuriuo galite pasinaudoti.

Hemorojaus gydymas lazeriu

Tradiciniai hemorojaus gydymo metodai dažnai yra skausmingi, nemalonūs, o dažnai ir ne itin veiksmingi. Gydymas lazeriu – tai inovatyvus būdas išspręsti šią nemalonią problemą be skausmo ir diskomforto pojūčio. Naudojant specialų medicininį lazerį yra atliekama minimaliai invazinė operacija, kurios metu nesukeliami aplinkinių audinių ar žarnos gleivinės pažeidimai. Dėl to operacija yra neskausminga (ji gali būti atliekama su vietine ar daline nejautra, kartais gali būti taikoma bendroji nejautra), o pooperacinis laikotarpis trumpas ir nekeliantis iššūkių.

Šiam gydymo būdui yra naudojami specialūs modernūs lazeriai, kurie itin tiksliai atlieka savo darbą. Tai inovacija, kuri leidžia tokias sveikatos bėdas kaip hemorojus išspręsti greitai, paprastai ir be skausmo.

Kodėl verta rinktis operaciją lazeriu?

Kiekvienu atveju, koks hemorojaus gydymas yra tinkamiausias, sprendžia gydytojas. Jis įvertina individualią situaciją, esant poreikiui atlieka papildomus tyrimus. Kartais siūlomos kelios alternatyvos, o hemorojaus gydymas lazeriu tinka daugeliui pacientu. Lazeriu gali būti gydomas visų laipsnių hemorojus, išskyrus kai kuriuos IV laipsnio atvejus.

Be to, didelis privalumas yra tas, kad atliekant operaciją lazeriu nėra būtina bendroji nejautra. Tai reiškia, kad šis hemorojaus gydymas yra prieinamas ir tiems pacientams, kuriems dėl jų sveikatos būklės bendroji nejautra yra nerekomenduojama.

Operacija lazeriu padeda išvengti skausmo

Hemorojaus gydymas lazeriu yra greitas, tikslus ir efektyvus. Dėl to išvengiama skausmo, o pooperacinis ir gijimo laikotarpiai yra trumpesni ir sukelia daug mažiau diskomforto. Operacijos metu naudojama nejautra, todėl pacientas skausmo nejaučia.

Po operacijos nelieka žaizdų, nes audiniai nėra pažeidžiami – tai užtikrina greitą gijimą. Vis dėlto kai kurie pacientai jaučia nedidelį skausmą, tačiau jį įveikti padės nuskausminamųjų tabletė. Svarbu žinoti, kad dirbantys ne fizinį darbą pacientai jau operacijos dieną gali grįžti į biurą ir tęsti įprastinę veiklą. O iki pilno atsistatymo, priklausomai nuo organizmo, dažniausiai prireikia savaitės ar dviejų.

Kadangi lazeriu operacija atliekama itin tiksliai ir yra mažai invazinė, komplikacijų tikimybė labai maža. Be to, hemorojaus gydymas užtikrina ir tai, kad problema nepasikartos – pakartotinių mazgų susidarymas yra labai retas. O tai reiškia, kad išvengsite ir skausmingos patirties ateityje.

Pastebėjus pirmuosius hemorojaus simptomus, reikėtų kreiptis į gydytoją proktologą. Nelaukite, kol problema taps rimta ir nevaldoma – tada ir gydymas bus daug sudėtingesnis ir skausmingesnis. Pasirūpinkite savo sveikata šiandien ir rinkitės modernų bei šiuolaikišką gydymą lazeriu, kuris yra greitas ir neskausmingas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *