Idealios moters gudrybės

Svarbiausia, ką turi suprasti moteris, yra tai, kad joks vyras niekada nečiauškės valandų valandas telefonu ar akis į akį, niekada neaikčios ir nedūsaus, grožėdamasis paukščiukais ir gėlytėmis, nesimėgaus 24 valandas per parą namų jaukumu ir bendravimu su jumis bei vaikais. Dėl to nereikia reikalauti iš vyro neįmanomo. Prisiimkite atsakomybę už šeimą, kadangi nuo mūsų priklauso 90% santykių santuokoje, nes būtent mes, moterys, kuriame mikroklimatą šeimoje.

Jausmai

Nepamirškite švelnumo, net jeigu vyras akivaizdžiai į tai nereaguoja. Jis vis tiek jaučia ir mato jūsų požiūrį į jį. Daugybė moterų kenčia dėl dėmesio stokos. Ir kai šeimoje gimsta vaikas, visiškai persijungia į jį. Nedarykite šios didžiulės klaidos. Taip, vyrai santūresni ir grubesni iš prigimties. Taip, jie dažniausiai nemoka ir drovisi būti švelnūs.

Bet net jeigu vyras nerangiai demonstruoja jausmus, nereikia demonstratyviai nukreipti viso švelnumo į vaiką. Vyras norom nenorom pajaus pavydą, pyktį, dar labiau atitols. Ir išeis ieškoti švelnumo kitur ar pas kitą, kadangi jam jo gyvenime irgi labai reikia. Būkite pati švelni, dėmesinga ir palaipsniui skatinkite ir jį reikšti analogiškus jausmus.

Galima pasakyti: štai tu mane pabučiavai ir man pakilo nuotaika. Štai tu pastebėjai, kokia nuostabi mano palaidinukė, ir aš jaučiuosi laiminga. Tegu jis tarstelėjo tai atsainiai – vis tiek pagirkite. Tokios provokacijos, gerąja šio žodžio prasme, labai naudingos. Jose nėra reikalaujančio ar pamokančio tono, kuris taip erzina vyrus. Vyrui duodama suprasti, kad gimus vaikui, jis netapo antrarūšiu sutvėrimu.

Sunkumai ir negatyvas

Rūpinkitės savo išvaizda, o labiausia – emocine ir fizine sveikata. Jeigu esate pastoviai pervargusi, pikta, tai išvaizdos pokyčiai jums užtikrinti. Jeigu išsikraunate, išsigriaudžiate ir išsižaibuojate šeimyniniuose skandaluose, garantuotai turėsite problemų su širdimi ir skrandžiu. Dėl to rūpinkitės savimi, neduokite valios neigiamoms emocijoms. Ir suraskite laiko bei pinigų savo gyvybinėms jėgoms palaikyti.

Netampykite sunkumų, kad nesubjaurotumėte figūros, visada galima paprašyti: „Mielasis, aš žinau, kur tai galima nusipirkti, bet be tavęs neišsiversiu”. Atkreipkite dėmesį: ne „tu privalai”, ne „tu turi”, o „aš be tavęs, stipraus vyro, neišsiversiu”. Prašymus vyras turi pildyti savanoriškai, o ne kaip kareivis generolo įsakymus. Viskas, kas daroma prievarta, niekada neduos teigiamo rezultato nei vyrui, nei jums. Vadinasi, ir sveikatos neprisidės. Norite išsaugoti gerus santykius su antra pusele? Kuo rečiau juos aiškinkitės.

„Mielasis, aš taip tavęs laukiau…”

„Aš tavęs taip tavęs laukiau, nes viena nepajėgiu to padaryti…” Be jokios abejonės jis išpildys jūsų prašymą, nepaisydamas nuovargio po darbo. O štai jeigu dar ant slenksčio užtaisysite isteriją „Amžinai tu vėluoji ir man viską tenka daryti pačiai!” – susilauksite tik susierzinimo, paniekos ir atsakomojo pykčio. Jis arba grubiai jums atsakys, arba apsisuks ir išeis. Manote, jis abejingas jums egoistas? Nieko panašaus. Žmogus įsižeidė vien dėl to, kaip jūs jį pasitikote. Tokiose situacijose reikia suimti save į rankas ir bent jau pradžiai pasirūpinti sutuoktiniu – patiekti vakarienę, leisti atsipūsti, o jau paskui pradėti kalbą apie jums rūpimus dalykus. Tik ne su nuoskauda ar pykčiu, o tariantis: kaip manai, ką apie tai galvoji?

Aš už viską atsakinga!

Niekada nestokite į stiprios ir už viską atsakingos moters poziciją – tai pražūtis ir šeimai, ir jums pačiai. Iš pradžių vyras priešinsis, paskui susitaikys, o dar vėliau apskritai nustos laikyti jus moterimi. Moteris patraukli vyrams kaip gyvenimo draugė, už kurią jis atsakingas. Palikite jam šitą jo vyrišką vaidmenį, neišmuškite jam žemės iš po kojų. Be to, visus santuokinius ginčus galima užglaistyti, galima kažkaip susitarti. Bet jeigu leisite sau išlieti viską, kas susikaupė ir apimtos azarto prikalbėsite, ko nereikia, ištarsite kažkokius lemtingus žodžius, vyrui jie taps rakštimi širdyje.

Užsispyrimas

Užsispyrimas gali labai smarkiai apgriauti santykius šeimoje. Ūmus ir užsispyręs vyras – labai dažnai pasitaikantis ir labai sunkus variantas. Užeiti reikia iš užnugario – kaktomuša nieko nesigaus. Sudėtingose situacijose geriausia naudoti tokius išsireiškimus: „tu visiškai teisus, bet, galbūt, padarysime šiek tiek kitaip”, „pamenu, kad tu sakei tą ir aną, aš irgi taip manau”. Kai mąstote su vyru unisonu, jį tai sušvelnina. Kai sakote „ne, aš padarysiu kitaip” – jis tampa agresyvus.

Kuo dažniau susiklosto situacijos, kuriose jūs reikalaujate, kad viskas būtų pagal jus, tuo blogiau santuokiniams santykiams. Moteris turi dozuoti savo užsispyrimą ir jokiu būdu nieko nedaryti tyčia, kad būtų blogiau, „kad jis žinotų”. Tegu vyras lieka šeimos galva. Gaila, bet šiandien labai lengva pažeisti šią tvarką – gyvenimas sudėtingas ir nenuspėjamas. Dėl to, jeigu, tarkime, daugiau uždirbate – nežeiskite vyro šiuo faktu. Pasistenkite taktiškai užglaistyti situaciją: „Tu nekaltas dėl to, tiesiog tai likimo viražas. Tu protingas, patyręs, daug žinai. O man tiesiog pasisekė”. Ir pabrėžkite vyriškas vyro funkcijas – jis ir vasarnamį stato, ir automobilį prižiūri, ir baldus pats sukonstravo.

Moteris kaip be galo jautrus barometras jautri viskam, kas vyksta šeimoje. Ir savo namų politiką ji turi vykdyti remdamasi tuo, kiek vyras yra patenkintas ja ir pačiu savimi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *