Idealus partneris

Ar egzistuoja idealūs vyrai? O gal kažkur esama idealių žmonų? Ir jie kažkur jūsų laukia, nesulaukia? Idealus partneris – labai plačiai išplitęs mitas.

Mūsų kultūra kupina romantiškų mitų ir gražių pasakų, visa tai mus užburia, visu tuo mes besąlygiškai tikime. Viena iš tokių senų kaip pasaulis romantiškų pasakų taip ir vadinasi: „Mano idealus vyras”. Tai – pasaka mergaitėms. O pasaka berniukams – „Mano ideali žmona”. Jei dar nesutikote savo idealo, jūsų gyvenimas pavirsta apgailėtinu egzistavimu. Jūs netgi galite imti laikyti save ne tokiu, kaip visi, o gal apskritai nepilnaverčiu. Dėl to, kai svajojame apie susitikimą su idealiu partneriu, tikimės, jog pateksime į tikrą meilės nirvaną.

Jūs svajojate apie tai, kad kažkur pasaulyje jūsų laukia idealus vyras, kuris pakeis jūsų gyvenimą, užpildys jį švelnia meile ir duos jums visa tai, apie ką tik svajoti galite.

Dauguma taip ir gyvena – kupini iliuzinių lūkesčių. Jeigu lūkesčiai nepasiteisina – užplūsta nusivylimas. Gyvenimas negailestingas, jis labai greitai nuleidžia žmogų ant žemės ir priverčia pažvelgti realybei į akis. Man labai patinka vienas išsireiškimas: „Yra du porų tipai – idealios poros ir tos, kurias jūs realiai pažįstate”. Tokia realybė.

Surizikuosiu sukelti skaitytojų nepasitenkinimą, tačiau realybė yra tokia, kad idealių partnerių, vadinasi, ir idealių santykių nėra ir būti negali. Aš suprantu, kaip sunku tai suprasti, juk taip norisi tikėti gražiomis pasakomis!

Ar galima atsikratyti šio visus masiškai užvaldžiusio mito? Kaip nustoti visą laiką lyginti savo realų partnerį su idealu? Ar galima pamiršti tą žmogų, su kuriuo buvome tokie laimingi, bet visgi išsiskyrėte?

Tikriausiai dažnai susimąstote, kaip puiku būtų, jei vyras pasikeistų, imtų rodyti daugiau dėmesio, atsikratytų savo trūkumų ir suspindėtų visu savo aureolės ryškumu. Štai tada bus gyvenimas! Tačiau idealo paieškos gali užtrukti vis gyvenimą.

Svarbu išanalizuoti, ką jums duoda tokios mintys. Jos leidžia pasijausti laimingu žmogumi ar atneša vien nusivylimus? Atsakymas, mano manymu, akivaizdus. Dėl to labai svarbu išanalizuoti, kaip įsivaizduojate savo gyvenimo draugą. Kaip jūsų mintys ir svajonės apie idealų partnerį įtakoja jus ir jūsų santykius – padeda sutvirtinti santykius, ar vien tik juos griauna?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *