Idealūs santykiai – mitas ar realybė?

Daugelis žmonių svajoja apie idealius santykius, tačiau ne visi gali tokiais pasigirti. Dažnai žmonės daro vienas ir tas pačias klaidas, savo rankomis griauna santykius, o paskui krapštosi pakaušį, uždavinėdami sau ir kitiems klausimus: kaip išvengti santykių griūties ir suprasti, ar idealūs santykiai egzistuoja ir kaip juos susikurti?

Pasakos apie meilę

Visi santykiai prasideda daugmaž vienodai: susidomėjimas, įsimylėjimas, aistra, staigmenos ir siurprizai, pasivaikščiojimai susikibus rankomis ant jūros kranto. Kaip taisyklė, ilgai šitas gėris netrunka. Taip vadinamas puokščių-saldainių laikotarpis anksčiau ar vėliau pasibaigia, jį pakeičia kasdienybė. Prisitrynimo problemos, kivirčai, pavydas ir nevilties momentai užklumpa vis dažniau. Santykiai pamažu pradeda blėsti.

Greičiausiai mūsų protuose liko daugybė pasakų apie meilę, kurias girdėjome vaikystėje, atgarsių. Ten viskas tobula, princas susiranda savo princesę ir abu laimingai gyvena. Šis idealių santykių vaizdinys gali metų metus nuodyti žmogui gyvenimą. Žmogus paprasčiausiai pamiršta, kad tai buvo tik pasakos ar filmai, o kas nutinka įsimylėjėliams po vestuvių, mums ten niekas neparodė.

Idealas

Verta suprasti, kad viskas gyvenime yra daug sudėtingiau, kad po laimingo susitikimo seka įprastas gyvenimas su visais savo pliusais ir minusais. Tikrai neverta pasiduoti jau po pirmojo skandalo ir galutinai nutraukti santykius. Bendras gyvenimas – tai darbas, abipusis dviejų žmonių darbas, reikalaujantis abiejų partnerių investicijų. Kantrybė, supratimas, pagarba ir, žinoma, meilė padės sukurti tvirtus idealius santykius. O idealai – kiekvienam žmogui savi, šito irgi nereikia pamiršti.

Kad viskas gautųsi, reikia žengti kelis nesudėtingus žingsnius ir laikytis paprastų taisyklių:

  • Priimkite savo partnerį tokį, koks jis yra;
  • Išmokite klausytis;
  • Nustokite abejoti;
  • Neidealizuokite santykių.

Netgi abipusė aistra ir visiškas tarpusavio supratimas negarantuoja norų išsipildymo. Viską, ką idealizuojame, labai paprasta sunaikinti. Pabandykite pažvelgti į savo santykius kitu kampu ir atrasti juose privalumų, taikomų kasdieniame gyvenime.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *