Įpročiai, kurie atima iš jūsų energiją

Žmogaus energija nėra beribė, nors kartais ir gali atrodyti kitaip. Neretai leidžiame nenaudingiems dalykams ar mintims užvaldyti mūsų sąmonę, ir dėl to greičiau pavargstame ir neturime motyvacijos tęsti pradėtus darbus. Lygiai taip pat mūsų energiją gali eikvoti ir įpročiai, kurie yra kenksmingi, bet juos savo gyvenime priimame kaip normą. Būtent apie šiuos įpročius ir papasakosime šiame straipsnyje.

Kiekvienas žmogus bando išmokti pritraukti į savo gyvenimą sėkmę ir laimę, tačiau ne visi nori žinoti, kodėl nesiseka tai padaryti. Prieš pradedant ieškoti sėkmės ir laimės, pirmiausia reikėtų atsikratyti to, kas ją blokuoja.

Nešvari darbo vieta

Dauguma žmonių dirba 8-10 valandų per dieną ar netgi daugiau. Darbo vietų gali būti pačių įvairiausių: namuose, biure, automobilyje, gamykloje prie staklių ar parduotuvėje prie prekystalio.

Ir kai darbo vietoje vyrauja netvarka, tai neišvengiamai sukelia energijos ir nuotaikos pokyčius. Todėl labai svarbu yra užbaigti arba pradėti darbo dieną išvalant savo darbo vietą. Kai vyrauja tvarka, mūsų mintys ir dėmesys nesiblaško, ir taip yra taupoma jėga ir energija.

Noras viską planuoti arba neplanuoti nieko

Aukso vidurys šiuo atveju yra retas. Žmonės labai dažnai viską planuoja pernelyg griežtai ir nepalieka sau jokios laisvės, arba tiesiog visai nieko neplanuoja. Abu kraštutinumai yra pavojingi. Pirmuoju atveju galite prarasti galimybę pasidžiaugti maloniais netikėtumais, o antruoju atveju galite pamiršti padaryti ką nors svarbaus.

Planuoti darbus reikia, tačiau tai daryti reikėtų tik su pačiais svarbiausiais darbais, kuriuos privalote atlikti. Visą kitą galite padaryti tada, kai atrandate laiko. Taip pat svarbu nepamiršti į darbų sąrašą įtraukti poilsį, nes be jo neįmanoma išlaikyti produktyvumo ir geros nuotaikos.

Pabaikite darbus iki galo

Visuomet stenkitės pabaigti tai, ką pradėtoje. Silpna valia turi įtakos žmogaus energijai ir psichikai. Prie nebaigtų darbų greičiausiai ilgainiui jums vis tiek teks sugrįžti, todėl tai tik išeikvos jūsų laiką. O jei vis dėl to prie darbo daugiau negrįšite, tuomet greičiausiai visai nevertinate savo laiko ir įdėto darbo.

Dėl to žmonės, kurie ko nors atsisako pusiaukelėje, dažniausiai būna išsekę ir prislėgti. Gana dažnai žmonės atidėlioja darbus dar ir dėl to, kad juos blaško skambučiai, socialiniai tinklai, žinutės. Labai svarbu susikoncentruoti į darbą ir jam paskirti tam tikrą dalį laiko kiekvieną dieną, ir pašalinti visus aplinkinius veiksnius, kurie galėtų jus išblaškyti.

Atidėliojimas

Šis įprotis yra panašus į praėjusį, tačiau čia kalbama apie visų reikalų, tiek darbinių, tiek asmeninių, atidėliojimą. Kai kaupiame įvairiausius darbus, mums ant pečių yra kraunama vis didesnė ir didesnė našta, kurios galiausiai tiesiog nebegalime pakelti. Nepaisant to, anksčiau ar vėliau tas užduotis vis tiek reikės atlikti, tiesiog likus mažai laiko patirsite daug streso, galbūt net gi padarysite klaidų ir darbą teks atlikti iš naujo.

Besąlygiškas patarimų laikymasis

Aplinkiniai visuomet gali rekomenduoti ką nors pakeisti savo gyvenime ar ką nors atlikti, įsigyti. Didelė dalis patarimų tikrai gali būti naudingi, tačiau jei besąlygiškai bandysite daryti viską, ką jums pataria – gana greitai išeikvosite savo energiją.

Nedarykite to, ką jaučiate, jog yra neteisinga ar jums netinkama. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir jei kažkas tinka jūsų draugui ar giminaičiui, tikrai nebūtinai tiks ir patiks jums.

Pavydas

Daugelis žmonių mano, kad jie nėra pavydūs, bet iš tiesų yra visai atvirkščiai. Žinoma, kartais tikrai galime nepastebėti kaip skaičiuojame svetimus pinigus ar gilinamės į kitų meilės problemas. Į tai sutelkti dėmesio nereikėtų, nes pavydas niekada nepriveda prie gero. Šis jausmas atima jėgas ir mažina produktyvumą.

Taigi, negalvokite apie tai, ką kiti padarė, o jūs ne. Susikoncentruokite į save ir į tai, ką galite padaryti ateityje, išsikelkite sau tikslus. Tegul kitų žmonių sėkmė jus motyvuoja, o ne verčia savęs gailėti.

Be to, svarbu nepamiršti, kad energiją iš mūsų gali atimti ne tik blogi įpročiai, bet taip pat ir toksiški žmonės. Labai svarbu atpažinti tokius žmones savo artimoje aplinkoje ir stengtis nuo jų atsiriboti.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *