Įpročiai, pritraukiantys į tavo gyvenimą toksiškas moteris

Net jei nesate susipažinę su toksiško žmogaus apibrėžimu, esu tikras, kad daugelis (jei ne visi) bent kartą susidūrė su toksiškomis moterimis. Tai moterys, su kuriomis bendravimas jeigu ir susiklosto, tai nesukelia nieko daugiau, išskyrus nemalonias emocijas. Arba pasitaiko malonių akimirkų, kurios labai greitai išblėsta bendrame negatyvo fone.

Tikiuosi, nereikia aiškinti, kodėl reikėtų vengti toksiškų moterų. Tokius išteklius kaip laikas ir nervai, kurie paprastai sudeginami bendraujant su toksiška mergina, labai sunku atkurti.

Tačiau labai nedaug žmonių susimąsto apie tai, kad toksiškos moterys jų gyvenime – ne atsitiktinumas, kad tame esama ir jūsų kaltės.

Yra visa eilė konkrečių įpročių, kurie tarsi magnetas traukia toksiškas moteris. Patarčiau jų atsikratyti, kad jūsų gyvenimas taptų ramesnis, jaukesnis ir lengvesnis.

Perdėtas mandagumas bendraujant. Kai kurie vyrai stengiasi būti ypatingai mandagūs bendraudami. Jie visada stengiasi suprasti moteris. Su kai kuriomis damomis jie yra ypač malonūs ir bijo kažką ne taip pasakyti, kad neužgautų pašnekovės jausmų.

Trumpiau tariant – standartinis geraširdis žmogelis. Problema ta, kad kai kurios damos visiškai nevertina gerumo. Absoliučiai. Elkitės su jomis iš aukšto, su panieka, nepagarba ir šaltu ignoravimu – ir sulauksite jų meilės bei dėmesio. Būkite malonūs ir geri – tapsite įrankiu, kuriuo bus nedelsiant pasinaudota. Ši taisyklė ypač tinka toms moterims, kurios iš prigimties yra rafinuotos ir meistriškos manipuliatorės.

Perdėta empatija. Kai apsidairai aplinkui, susidaro įspūdis, kad kai kurioms damoms neduok pavalgyti – tik leisk paverkšlenti:

  • Aš stora!
  • Aš negraži!
  • Aš niekam nereikalinga

Kai kurie skundai yra teisingi, savaime aišku, ir moteriai tikrai reikia palaikymo, tačiau dažniausiai tai būna tik dėmesio ir komplimentų kaulijimas arba išmušinėjimas. Toksiškos moterys maitinasi svetimu dėmesiu, užuojauta, todėl toks vyras joms yra tikras skanėstas.

Gebėjimas išklausyti žmogų. Toksiškos moterys dievina vyrus, kurie gali valandų valandas klausytis istorijų apie jų moteriškas problemas. Jos pasidalins viskuo, kuo tik įmanoma – problemomis darbe, paskalomis apie kolegas, nesėkmėmis asmeniniame fronte. Tapsite jai savotišku unitazu, į kurį bus supiltas visas įmanomas negatyvas. Jums to reikia? Abejoju. Dienų dienas besiklausydami tokių pokalbių, sugeriate visą negatyvą, užteršdami savo vidų.

Perdėta savikritika. Taip pat nepasitikėjimas savimi ir nenoras mylėti save. Kiekvienas žmogus turi sugebėti atrasti pusiausvyrą tarp „aš negailestingai save kritikuoju“ ir „laikau save puikiausiu žmogumi pasaulyje, kuris niekada neklysta“.

Kiekvienas turi ir gerų, ir blogų pusių. Tai normalu. Pernelyg pabrėžiamas blogosios charakterio pusės traukia toksiškas moteris, kurios pajaučia potencialią auką, iš kurios gali išsunkti viską, ko tik širdis geidžia.

Siekis išsaugoti santykius, kurie jau nebeturi prasmės. Ir tai nebūtinai santykiai su moterimis. Dalykiniai, draugiški santykiai irgi priklauso šiai sferai.

Kai kam tiesiog gaila nutraukti ryšius su žmogumi, į kurį, bendraujant, buvo investuota daug laiko ir pastangų. Toksiškos moterys tuo meistriškai pasinaudoja. Jos supranta, kad bendrauja su vyru, kuris nuolankiai kentės visas jų kiaulystes, ir kuo ilgiau truks bendravimas, tuo tvirčiau bus suveržti jį smaugiantys pančiai. Tai tęsis iki to laiko, kol pačiai toksiškai moteriškei kils noras išeiti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *