Ir vėl nesėkmingi santykiai

Jeigu jūsų pažinčių ir santykių istorijoje esama šių punktų, negalima atmesti, kad jūs jau prisibijote meilės. Nuolatinės nesėkmės su partneriais – labai nuvilianti patirtis, švelniai išsireiškus. Galbūt galvojate, kad traukiate prie savęs visus aplinkinius blogus vyrukus, tačiau problema slypi dažniausiai visai ne juose. Ar esate pasiruošusios pažvelgti į savo „nesėkmės” iš kitos pusės? Ką jums norėtųsi ištaisyti? Ar pakankamai įdedate širdies į santykius? Apie ką vertėtų susimąstyti?

Jus traukia „blogi vyrukai”. Ar tai būtų filmai, ar realus gyvenimas, bet jūs visada esate „blogų vyrukų” pusėje. Yra juose kažkas tokio, kas traukia kaip magnetas. Deja, blogi vyrukai turi dar ir blogų įpročių. Jie nepatikimi, nenuspėjami, turi nuolatinių problemų su pykčio kontrole. Jūs negalite visiškai jo užkariauti, kadangi vyrukas pasirodo horizonte tik tada, kai jam pačiam norisi. Ir greičiausiai jis niekada nesuteiks jums tikros meilės ir nelis pajausti tikro, visiško pasitikėjimo.

Jus traukia „berniukai”. Nors tokio vyro paprastumas ir prisirišimas jums labai mielas, jis vis dėlto labai panašus į vaiką. Jis rimtai nežiūri į gyvenimą ir atsakomybę ir vis dar mėgsta žaisti laisvu laiku, kurio turi per akis. Tai tas vyrukas, kuris gali bendrauti tik telefonu ir niekada nepakvies jūsų vakarienės. Neretai jis dar ir veltėdis. Kai meilės chemija pamažu išsisklaido, galite pasijusti jo mama. Apie lygiateisę partnerystę tokioje sąjungoje galite net nesvajoti.

Jus traukia emociškai neprieinami vyrai. Jeigu jis ne „blogas vyrukas” ir ne „berniukas”, tai tikriausiai vedęs, susisaistęs įsipareigojimais su kita moterimi, nepasirengęs santykiams, neištars žodžio „myliu” ir toliau pagal sąrašą. O dar jis uždaras ir šaltas. Jums reikėtų suprasti vieną labai paprastą dalyką: jeigu jis nesako, kad jus myli, tai taip ir yra.

Jūsų netraukia geri vyrukai, kurie jus išties myli. Jis nežaidžia su jumis, dažnai skambina, sako komplimentus ir demonstruoja savo meilę, prisirišimą, ištikimybę. Dėl jūsų jis padarys viską. Jūs žinote, kad jis mielas, tačiau kažkodėl vengiate šio vyro ir niekada jam neatskambinate. Jis yra pernelyg prieinamas. Ir dėl to jus dar labiau traukia blogi vyrukai ir „ne tie” vyrai.

Ciklas kartojasi iš naujo ir iš naujo, net jeigu prisiekinėjate sau, kad sekantį kartą pasirinksite kitą. Nors skirtingi santykiai, savaime aišku, turi skirtumų, tačiau rezultatas visais atvejais būna tas pats kaip ir anksčiau. Ir jūs vėl liekate viena.

Jei bent keli iš šių požymių jums pažįstami, galbūt atėjo laikas užduoti sau klausimą, kodėl taip pastoviai vyksta? Kodėl nesutinkate žmogaus, kuris gali duoti jums tikrą meilę, laimę, saugumą? Kodėl visą laiką bėgate užburtame rate? Pasistenkite permąstyti visą savo santykių istoriją ir nustoti būti atsitiktinės traukos vieno ir to paties tipo vyrams auka. Uždavinėkite sau klausimus ir koreguokite elgesio modelius, kad eilinį kartą neužkibtumėte už „ne savo” vyriškio kabliuko.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *