Įsimylėti sudėtingą vyriškį

Kokie patrauklūs ir žavūs mums atrodo sudėtingi vyrai santykių pradžioje! Jie tokie stiprūs, savimi pasitikintys, brutualūs, kaip galima neįsimylėti? Tačiau praeina kažkiek laiko, migla išsisklaido ir staiga pastebite, kad ne viskas taip gera ir gražu. Prasideda sunkumai santykiuose, vyras leidžiam sau svaidytis įžeidimais, ima jums kažką drausti, būna grubus, ignoruoja ar netgi susiranda meilužę. Kodėl taip nutinka? “Kodėl man iš naujo ir iš naujo nesiseka su vyrais?” – galvojate jūs. Manote, kad tai meilė tokia neprognozuojama ar tiesiog sutinkate ne tokius vyrus? Netrukus suprasite, kad abi šios idėjos klaidingos.

Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad vyras it veidrodis atspindi savo mylimą moterį ir atvirkščiai? Tai reiškia, kad mes įsimylime tuos vyrus, kurie turi konkrečių bruožų, kurių trūksta mums pačioms. Kalbant paprasčiau, mes irgi turime tuos bruožus, tačiau pasąmoningai juos slopiname, uždraudžiame sau būti tokiomis.

Pavyzdžiui, vyras grubiai kalba, įžeidinėja, o tai kelia jums pyktį, provokuoja agresiją, kurią jūs visą gyvenimą stengiatės slopinti. Pagavote esmę? Tai akivaizdus aukos vaidmuo, tokia savotiška gera mergaitė, kuri bijo neteisingai žodį ištarti, juk taip galima ką nors įžeisti, kas nors gali apie ją blogai pagalvoti!

Vadinasi, agresija ir pyktis – tai jūsų šešėlinės pusės, kurių jūs nepriimate ir nepripažįstate. Jūs neleidžiate sau pabūti “bloga” netgi tais atvejais, kai tai tiesiog būtina! Pavyzdžiui, galėtumėte nukreipti šią galingą, tegu ir negatyvią energiją teisinga vaga ir apginti savo asmeninės erdvės ribas! Arba nukreipti visą savo pyktį į kūrybą. Sudėtingas vyriškis, kurį pamilote, pastoviai pažeidinės jūsų ribas, kol pagaliau neišmoksite tai vertinti ir apsiginti. O kol nepastebėsite ir nesuprasite, kad toks vyro elgesys nėra atsitiktinis, kad iš jo reikia gauti gyvybiškai svarbią pamoką, jūs taip ir lipsite vis iš naujo ir iš naujo ant to paties grėblio.

Arba, pavyzdžiui, jūsų vyriškis uždraudžia tai, ko jūs, jo nuomone, neturite daryti/galvoti/jausti.

Šiuo atveju jis jus atspindi ta prasme, kas jūs pati sau kažką draudžiate: nesuteikiate sau teisės būti savimi, bijote išsakyti savo nuomonę ar parodyti nepasitenkinimą (jis manęs tokios/su tokia nuomone nepriims). Jeigu vyras jums draudžia, pats laikas susimąstyti, ko jūs pati sau neleidžiate.

Sudėtingi vyrai – tai mūsų mokytojai, jie padeda mums suprasti ir įsisavinti pamokas, kad bent žingsneliu priartėtume prie naujos, harmoningos ir laimingos savęs. Tai visiškai nereiškia, kad reikia kentėti agresiją ir smurtą. Priešingai, pamoka čia yra ta, kad suprastumėte, jog turite žemą savivertę, su kuria laikas padirbėti, kad jūs nevertinate savęs. O tada reikia kuo greičiau išeiti. Bet ne šiaip išeiti, o supratus savo silpnas puses ir susikūrus tolimesnių veiksmų, kaip visa tai pakeisti, planą. Kitaip rizikuojate susidurti su tomis pačiomis problemomis, tik jau su nauju sudėtingu vyru ir gyvenimas taps visiškai nepakeliamas.

Turėkite galvoje, merginos: sudėtingus vyrus pritraukia, į juos įsimyli, sukuria su jais santykius moterys su žema saviverte, visiškai savęs nemylinčios. Visoms joms būtina suprasti ir įsisavinti vieną pamoką: visi keliai veda į meilę sau. Kai pamilsite save – arba jūsų vyras nustos būti sudėtingas, arba jo nebebus šalia.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *