Išsiskyrimą pranašaujančios frazės

“Manau, mūsų interesai visiškai skirtingi”. Iš pradžių pora viskuo patenkinta: vienodos pažiūros, bendri interesai, tarpusavio supratimas daugeliu klausimų. Tačiau jei partneris ištaria tokią frazę, verta sunerimti. Kažkas jūsų poroje sulūžo, kažkas išnyko ir jam jau nebe taip įdomu, kaip buvo anksčiau. Santykių nutraukimas skausmingas, ypač jei vienas iš partnerių to nesitikėjo ir vis dar myli. Tačiau kai kitas partneris nusprendė, jog atėjo laikas atsisveikinti, tačiau nesinori to daryti pernelyg grubiai, jis bandys palaipsniui privesti jus prie šios idėjos. Pateikiame eilę galimų frazių, kurios turėtų padėti jums susiprotėti, kad jūsų antroji pusė nori toliau keliauti savu keliu.

“Pastaruoju metu mes pernelyg daug baramės”. Absoliučiai visos poros barasi – vienos dažniau, kitos rečiau. Dėl to jeigu partneris sako, kad pastaruoju metu pernelyg dažnai pykstatės, šie žodžiai turės prasmę tik tuo atveju, jeigu jis nori baigti santykius. Akivaizdu, kad jums irgi nepatinka konfliktai, kad pergyvenate sudėtingą periodą, kas kelia dar didesnę konfrontaciją ir sukelia nemalonias reakcijas.

“Tu pernelyg pavydus/pavydi, tai tiesiog nepakeliama”. Pernelyg didelis vieno iš partnerių pavydumas irgi gali tapti santykių nutraukimo priežastimi. Jeigu jau jums garsiai apie tai pasako – atėjo laikas susimąstyti dėl savo elgesio. Galbūt pasibjaurėtinai elgiatės, kai vyras susitinka su draugais? Tikrinate jo paštą ir telefoną? Uždavinėjate nekorektiškus, įžeidžius klausimus? Jūs juk protinga moteris, turėjote iškart suprasti, kad toks elgesys baigsis labai liūdnai.

“Problema ne tavyje, problema – manyje”. Tipiška frazė, kai partneris nežino, kaip tai pasakyti, tačiau vienareikšmiškai nebenori su jumis būti. Galbūt jis neturi nieko prieš jus kaip žmogų ir tikrai be galo jums už viską dėkingas. Tačiau nežiūrint į visas jūsų pastangas, jo jausmai pasikeitė. Deja, toks gyvenimas.

“Man reikia laiko”. Dar vienas svarbus faktorius santykiuose – asmeninis laikas ir erdvė, kurių turi turėti kiekvienas partneris. Visiems būtina pabūti vienumoje ar pabendrauti su draugais. Pasitaiko, žinoma, neišskiriamų porų, kai žmonės vienas be kito neištveria nė penkių minučių, tačiau tai viso labo išimtis, o ne taisykle. Jeigu išgirdote šią frazę iš partnerio lūpų, pagalvokite, kas jūsų elgesyje galėjo sukelti norą jus palikti.

“Aš negaliu duoti to, ko tau reikia”. Atkreipkite dėmesį į šiuos žodžius, kadangi juos galima suprasti ir traktuoti klaidingai. Kartais žmogus nežino, ko iš tikrųjų nori jo partneris, dėl to tai gali pasirodyti kaip atsikalbinėjimas. Ir visgi pasitaiko atvejų, kai vienas reikalauja iš kito pernelyg daug ir šitaip įvaro jį į aklavietę. Pagalvokite, kas atsitiko ir kodėl jūsų antroji pusė nori nutraukti santykius.

“Tu pernelyg stipriai nuo manęs priklausai”. Žmogus gali jausti diskomfortą, jei partneris kreipiasi į jį absoliučiai visais, netgi pačiais paprasčiausiais klausimais. Galbūt, kai susipažinote, žvelgėte į jį kaip į potencialų pagalbininką savo problemoms spręsti. Ši frazė byloja, kad jūs niekada nesidomėjote išrinktojo mintimis, reikalais ir jausmais, o viso labo jį visais būdais eksploatavote. Be to, jūs nemokate rūpintis savimi ir jums visada reikalingas “suaugęs” gynėjas. Pamėginkite pakeisti požiūrį, net jeigu jau per vėlu. Tai padės nepakartoti tokių klaidų ateityje.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *