Jaunikis per 40

Kodėl vyrai neskuba vesti? Priežasčių gali būti daug ir kiekvienam savo, tačiau mes pabandysime nubrėžti bendras tendencijas ir viengungių tipologiją.

Kokie būna viengungiai?

Vyras, kuris bijo moterų, nes moteris jam nesuprantama ir gąsdinanti būtybė.

Vyras, kuris nekenčia moterų, nes jį auklėjo valdinga motina.

Vyras idealistas, kuriam reikia arba idealios moters, arba nieko.

Vyras, nusistatęs prie žmonas, nes prisikentėjo ankstesniuose santykiuose ir dabar yra kankinamas negatyvių prisiminimų.

Vyras karjeristas, tačiau atkakliai ieškantis ir neramus. Jis visiems sako, kad neturi kada kurti šeimos, bet visuose pažinčių portaluose turi įdėjęs po savo anketą.

Vyras, kuris pasidavė. Jis visko bijo, gyvena sustingęs ir seniai atsisveikino su mintimi apie savo šeimą.

Vyras „mamos sūnelis“ – nepasitikintis savimi, be iniciatyvos, į moteris jis žiūri kaip į plėšrūnes, besistengiančias išskirti jį su motina.

Vyras Kazanova – iš išorės jis atrodo kaip širdžių ėdikas, tačiau vidujai yra mažas, savimi nepasitikintis vaikas, nuolat ieškanti savo reikšmingumo patvirtinimo.

Tarytum skirtingi tipai, tačiau juos visus jungia vienas dalykas.

Toks vyras yra egoistas, kankinamas gana stipraus nerimo. Jis gyvena tik dėl savęs, yra despotiškas ir nepakenčia prieštaravimų bei kitokio požiūrio į gyvenimą, bijo atsakomybės, prisirišimo, jausmingumo. Jis turi stipriai išsivysčiusį menkavertiškumo kompleksą, jis smarkiai prisirišęs prie motinos (pasąmonės lygmenyje), net jeigu su ja nuolat konfliktuoja. Konkurencijos su jo motina negali atlaikyti nė viena moteris.

Visi aukščiau aprašyti vyrų tipai yra psichologiškai nebrandūs. Silpnai apdorota moteriškoji asmenybės dalis neleido jiems įsisavinti ir savo vyriškosios pusės bei atitinkamai subręsti – surasti pusiausvyrą tarp savo vyriškojo ir moteriškojo aspekto.

Toks vyras įsitikinęs, kad jam jau nepavyks, todėl geriau likti viengungiui , nelaimingam, bet laisvam. Jis daug dirba, kuria materialinį pagrindą ateičiai, lygiagrečiai ieško savo moters idealo, bet paprastai idealo neranda. Ir vargu ,ar sugebės surasti, nes tai jo motinos arba tos moters, kuri kadaise sudaužė jam širdį, vaizdinys.

Egzistuoja dar keli amžinų vienišių tipai.

Vyrai, kurie nemažai laiko praleido santuokoje, užaugino vaikus, pastatė namus, pasodino medžius, o dabar nori realizuoti save ir pagyventi dėl savęs, įgyvendinti visas savo svajones, kurioms anksčiau nebuvo laiko ir galimybių.

Vyrai, kurių profesijos kupinos rizikos, ilgalaikių komandiruočių ir kitų priežasčių, trukdančių sukurti visaverčius šeimyninius santykius.

Verslininkai, politikai, kurie nuolat pasinėrę į išorinio pasaulio gerinimą ir neturi laiko savo šeimai.

Vyrai, kurie nejaučia poreikio kurti šeimą, Jie turi savų raidos tikslų – atsidėję savo dvasiniam vystymuisi, atsiskyrėliai, vienuoliai ir pan.

Ką daryti?

Jeigu norite susieti savo likimą su „priverstiniu“ ar psichologiškai nebrandžiu viengungiu, tai, labai pasistengus, viską įmanoma ištaisyti. Verta skirti dėmesio savo psichologiniam brendimui, savo Animos priėmimui ir tada aiškiai suformuotas moters pavidalas viduje būtinai pasireikš realiu moters pavidalu išoriniame pasaulyje.

Jeigu susidūrėte su viengungiu „iš įsitikinimo“, tai nėra prasmės bandyti pakeisti jo pasaulėžiūros. Kur kas prasmingiau paieškoti kito vyro. Nes yra vyrų, kuriems gyvenime reikalinga moteris!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *