Jei kartu įveiksite šias kliūtis, jūsų niekas negalės išskirti

Kaip sužinoti, ar partneris, kuris dabar yra šalia, – tikrai tas, su kuriuo bus galima visą gyvenimą dalytis džiaugsmais ir vargais? Tai visai paprasta, rašo portalas psychologischefakten.de. Jeigu įveiksite šias penkias kliūtis, neliks jokių abejonių, kad jūsų meilė neišblės.

1. Jūs susibarėte su jo geriausiu draugu

Ši situacija partnerį labai slegia, nes jis myli jus abu ir nenori nė su vienu pyktis. Tačiau dažniausiai jis palaiko savo draugą, kurį pažįsta dar nuo vaikų darželio laikų. Jūsų santykiams tai gali būti tikras išbandymas. Jeigu jį išlaikysite, žvaigždės jums lems bendrą ateitį.

2. Jūs nesutariate su jo tėvais

Jeigu jūs nesugebate surasti bendros kalbos su anyta ir šešuru, tai gali smarkiai pakenkti jūsų ir partnerio santykiams. Vyro ar žmonos tėvų negalima paprasčiausiai pašalinti, ypač jeigu partneris ar partnerė palaiko glaudžius ryšius su savo šeima. Jeigu sugebėsite pripažinti ir gerbti anytą ir šešurą, tai išvengsite daugybės nereikalingų barnių bei nesusipratimų ir užsitikrinsite bendrą ateitį.

3. Po pirmųjų bendrų atostogų dar tebemylite vienas kitą

Jūs taip džiaugėtės savo bendromis atostogomis, tačiau jos virto košmaru. Viešbutis buvo užimtas, ir jums teko ieškotis kito. Oras buvo per prastas, negalėjote visą laiką maudytis ir degintis saulėje, o dar jūsų draugas susirgo. Nebuvo nė vienos dienos, kurios nebūtų kas nors sugadinę. Daugumai porų tokios nepavykusios atostogos būna ir santykių pabaiga. Jeigu jūs ir po to dar mylite vienas kitą, tai jūsų bendrai ateičiai niekas nesukliudys.

4. Jūs sėkmingai ištvėrėte slegiantį laikotarpį

Jūs ilgoką laiką buvote atsidūrę ekstremalioje situacijoje. Mylimojo tėvas staiga mirė, jis turėjo išvykti keliems mėnesiams arba vienas iš jūsų ilgą laiką darbe patirdavo nepaprastai daug streso. Jeigu jūs sėkmingai ištvėrėte tuos kelis sudėtingus savo santykių mėnesius ir vis dar tebesate artimi vienas kitam, tai jūsų jau niekas neįstengs išskirti.

5. Jūs sugebate suvaldyti savo pavydą

Net jeigu pora yra susituokusi, nėra nieko blogo, jei partneriai retkarčiais paflirtuoja su kitais. Jei vyras nusišypsojo mielai kavinės padavėjai, tai dar nereiškia pasaulio pabaigos. Jeigu partneris flirtuoja per daug, jūs kenčiate dėl to ir nuolat kyla barnių, tai jūsų sąjunga nebus laiminga ir jums gresia išsiskyrimas. Santykiai gali išsilaikyti ilgai, nepaisant reto flirto, tik tuo atveju, jeigu jūs visiškai pasitikite vienas kitu.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *