Jei moteris nėra psichologiškai subrendusi, ar pasiruošusi ji santykiams su vyru?

Mūsų laikais sutinkame vis daugiau suaugusiais save laikančių ir tuo pat metu demonstruojančių akivaizdžiai infantilius ir vaikiškus bruožus žmonių. Kad galėtume atsakyti į pavadinime iškeltą klausimą, panagrinėkime, kokiose situacijose šis nebrandumas gali pasireikšti moterims ir kaip tai įtakos tokios moters santykius.

Moteris nesugeba tiesiai pasakyti, ko jai reikia, norisi, trūksta

Nuolat pasikartojančios situacijos, kai vyras privalo tarsi ekstrasensas ir aiškiaregis atspėti, ko nori ar ką galvoja jo partnerė, visiškai dėsningai sukelia kivirčus ir nesusipratimus.

Tokią moterį galima palyginti su mažu vaiku, kuris negali visko išreikšti pilnaverte kalba, normaliais žodžiais, ir dėl to savo mintis ir poreikius išreiškia tik garsų, mimikos ar gestų pagalba. Šitaip elgiantis jai bus sunku, praktiškai neįmanoma užmegzti ryšį su priešinga lytimi, kadangi vyras nesuvokia visų tų tik jai pačiai suprantamų užuominų, dėl ko abiejose pusėse kils didžiulis susierzinimas.

Visą gyvenimą stengiasi susirasti princą

Svajonės – štai kuo užkimšta tokios moters galvelė. Daugybę metų ji stengiasi susirasti žmogų, kuris idealizuos jos gyvenimą iki menkiausių smulkmenų. Tuo pat metu ši moteris pati net nesistengia kažką nuveikti, kad taptų verta tokio vyro. Jeigu kažkas jai vyriškyje netinka (o klaidas daro visi be išimties), moteris tuojau pat praranda jam jausmus ir ima ieškoti sekančio. Pasekmė: normalių ir suaugusių santykių ji niekada taip ir nesukurs.

Neprisiima atsakomybės už savo veiksmus

Kiekvienas iš mūsų gali pridaryti klaidų. Tačiau svarbiausias brandos rodiklis – tas klaidas pripažinti ir pasidaryti adekvačias išvadas. Akivaizdžiu to požymiu gali tapti netgi pati vyro paieška. Nebrandi moteris ieško vyro, kuris prisiimtų sau atsakomybę už JOS gyvenimą, atliktų visus „privalomus” darbus ir gintų šią mažą mergaitę nuo rūstaus pasaulio, tarytum tėtis. Anksčiau ar vėliau partneris nuo to pavargs, kadangi santykiai su „maža dukryte” kelia didžiulę įtampą.

Jai visi visada kalti, ir tik ji viena visada teisi

Kaltės neigimas – dar vienas labai svarbus infantilumo požymis. Tokios moters mintys visada susiveda tik į tai, ko reikia jai. O jeigu pati kažką padarė ne taip, ji nemato jokio reikalo atsiprašyti ar siekti kompromiso, kad sudėtinga situacija išsispręstų.

Jeigu jai kažkas papriekaištaus, ši moteris tuojau pat pasiskelbs nekalta auka, kurios niekas nemyli, ir vėl dėl visko apkaltins partnerį. Mažai tikėtina, kad vyrui bus malonu prisiimti nepelnytą kaltę dėl visų vykstančių kivirčų, ypač jei jis puikiai suvokia, kad nieko blogo nepadarė.

Ir koks rezultatas?

Psichologiškai nesubrendusi moteris gali, savaime aišku, užmegzti santykius bet kuriuo savo gyvenimo momentu, tačiau galima drąsiai teigti, kad tokie santykiai bus labai nepalankūs ir ateityje greičiausiai neperaugs į tvirtą santuoką. Tokiai moteriai būtina daug padirbėti su savimi ir savo charakteriu, kad pasiektų gerų rezultatų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *