Jei moteris – nesubrendusi asmenybė

Yra toks priežodis: „Išmintis ateina sulig amžiumi”. Tačiau kai kuriems žmonėms brendimas gali trukti ištisą gyvenimą ir jie iki senatvės elgsis kaip paaugliai.

Tai, su kokia moterimi gyveni, daro didžiulę įtaką visiems tavo gyvenimo aspektams. Jei pasiseks susirasti išmintingą moterį – įgysi milžinišką potencialą. Greta išmintingos moters galėsi realizuoti drąsiausias idėjas, pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

O štai nesubrendusi kvailiukė temps tave į savo lygį, t.y. į dugną.

Moteris – nesubrendusias asmenybes – tarpusavyje vienija stabilus ir stiprus poreikis gyventi kito žmogaus sąskaita. Jos trokšta atrodyti geriau, negu kitos, kad turėtų galimybę puikuotis „kietomis” nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Jos mąsto labai paviršutiniškai, instinktų lygmenyje. Jos nejaučia gilaus prisirišimo prie vyro – viena asmeninė nauda. Tu negalėsi ja pasikliauti, negalėsi tikėtis iš jos patarimo ar palaikymo.

Kitaip sakant, turėdamas santykius su tokia moterimi, galėsi gauti vien tik seksualinę iškrovą, bet ne fizinį, psichologinį ar psichologinį pasitenkinimą.

Tačiau viskame turi būti saikas, tas pats pasakytina ir apie asmenybės ugdymą. Jei moteris užsiciklins vien į saviugdą ir karjerą, santykiai bus nepakeliami.

Kaip atpažinti tokią moterį?

Jos niekada netenkina tai, kuo ir kokia ji yra. Nesugeba atsipalaiduoti ir pabūti savimi;

Ji pateikia pernelyg aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir partneriui. O tai veda tiesiai į nusivylimą;

Ji darosi pernelyg išranki, rinkdamasi draugus, kompanijas ir galiausiai lieka viena;

Ji per prievartą bruka savo pasaulėžiūros standartus kitiems. Pirmoje vietoje jai stovi darbštumas, griežta disciplina, režimas, dalykinis bendravimo stilius, pinigų uždirbimas. Ateina momentas, kai ji pradeda jausti susierzinimą ir pasibjaurėjimą žmonių atžvilgiu, mat jiems trūksta analogiškos disciplinos;

Labai daug teorinių žinių, labai mažai realių veiksmų. Teorijų ir motyvacijų perteklius galvoje baigiasi tuo, kad žmogus „pastringa” tarsi kompiuteris. Moteris perskaitė šimtus knygų apie saviugdą, tačiau neįgyvendino nė vienos ten pateiktos rekomendacijos. Ji labiau linkusi kalbėti baisiai protingomis frazėmis ir kitaip išsidirbinėti, kaišioti į pokalbius svetimas, kažkur perskaitytas mintis, negu žengti bent vieną realų žingsnį link geresnio gyvenimo;

Ji daugiau nebenori skirti nė sekundės savo neįkainuojamo laiko tokiems niekams kaip poilsis gamtoje, kinas, pasisėdėjimai su draugais. Elgiasi taip, tartum turėtų milijoną neatidėliotinų reikalų, o tu jai nuolat trukdai įvairiausiais niekais.

Teko tokią sutikti?

Susimąstyk

Galbūt vertėtų paieškoti moters su kur kas gilesniu vidiniu pasauliu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *