Jei vyras taip elgiasi su moterimi, tai…

Vyras elgiasi su moterimi taip, kaip ji leidžia jam elgtis su savimi. Savivertė – tai ne šiaip madingas žodelis. Savivertė yra tai, nuo ko priklauso jūsų gyvenimas ir gerovė.

Visiems būtų ne pro šalį suprasti vieną paprastą tiesą: sukurti normalią šeimą, turint problemų su saviverte, labai sudėtinga, o gal ir apskritai neįmanoma. Tai bus kaip loterija, bet tikrai ne sąmoningas partnerio pasirinkimas. Yra nedidelis šansas, kad jums tiesiog pasiseks išlošti, tačiau jis labai menkas.

Būtent dėl to tos moterys, kurios vaikystėje gavo pakankamai meilės iš tėvų ir ypač iš tėvo, dažniausiai susikuria sau laimingus santykius. Tai – faktas.

Ir priešingai. Jeigu mergaitė vaikystėje negavo pakankamai tėvų meilės ir nesuvokė psichologinio darbo su šia trauma svarbos, šansai sukurti laimingą šeimą – ne per didžiausi.

Ar suprantate, kodėl? Todėl, kad pirmuoju atveju nuo pat vaikystės moteris suvokia savo vertę. Ji žino, kad yra mylima ne už kažkokius nuopelnus, o tiesiog už tai, kad ji yra. Suaugusi ji nemėgins „užsitarnauti” meilę, kentėdama nederamą elgesį su savimi ar smurtą.

Beje, čia slypi kardinalus skirtumas tarp berniukų ir mergaičių auklėjimo (jei tik norite, kad jie užaugti su sveika psichika).

Mergaitę reikia girti už tai, kad ji yra tokia, kokia yra. Už jos šypseną, akis, asmenybę. O berniuką – už jo pasiekimus. Tada ir jų vaidmenys šeimose bus sveiki.

Atminkite: jei bent vieną kartą leidote su savimi nederamai elgtis, tai bus ir antrasis. Ir trečiasis. Kuo toliau, tuo bus tik blogiau.

Būtent taip verda vargšę varlę visiems žinomame eksperimente.

Jeigu iškart įmesime varlę į verdantį vandenį – ji iššoks ir pabėgs. Bet jeigu panardinsime varlę į dubenį su vandeniu ir vandenį šildysime lėtai, pamažu, vargšė varlytė galiausiai bus gyva išvirta.

Tuo pačiu principu veikia ir taip vadinama Overtono lango įtikinimo technika, ir visos kitos psichologinės įtakos darymo technologijos.

Būtina suprasti, kad su jumis elgiasi būtent taip, kaip jūs leidžiate su savimi elgtis. Arba kaip nusipelnėte, jeigu jums taip paprasčiau.

Nėra jokio kosminio masto neteisingumo, yra tik problemos su jūsų saviverte

O dabar gera naujiena – tai galima pakeisti. Ir bloga naujiena – jei šita linkme nieko nedarysite, tai kurti laimingą gyvenimą sulig kiekvienais metais bus vis sunkiau ir sunkiau.

Jei nesiseka kurti laimingų santykių, susidūrėte su smurtu arba pritraukiate į gyvenimą „ne tuos” vyrus, laikas pradėti darbą su savimi. Arba su psichologu. Tik šitaip galima pakeisti gyvenimo scenarijų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *